Müziği dinlediğinizde sizde uyandırdığı duygu nedir?

Tarif edemiyorum ama iyi şeyler hissettiriyor sanki.

link

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• Hoş ve huzur verici. Birazda buruk. Çalmaya devam ediyor. Evet iyice buruklaştı içim birden. Çok sevdiğim ama kavuşamadığım birini hatırladım şuanda . Notalar dahada bir hoş oldu. Kalbimde hissediyorum şarkıyı. Huzur veriyor ama bir o kadar da acı. Coşku oldu şimdide. Güzel tatlı bir mırıldanma. Güzel günleri hatırlar gibi oldum. Onunla geçirdiğim güzel günleri, tatlı gülüşünü hatırlar gibiyim. Gözlerinin içine bakmayı özlemişim. Her ne kadar unuttum desem bile, unutamamışım belli ki. Neden böyle olur ki hep seven insana ? Bin bir türlü düşünce geldi aklıma. Hatalarım, pişmanlıklarım, aşklarım, duygularım, yaşadıklarım ve yaşamak isteyip de yaşayamadıklarım.

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• çok güzel hemen facemde paylaştım :D bana aşkı ve umudu hissetiriyor ruhsal sakinleştirici bir etkisi var. müzikler gerçekten insanı yönlendiriyor.

1|0
    0|0
    • gerçekten bende anlatmak istiyorum ama kelime bulamıyorum. farklı bir his gibi. :)

• ama devamlı dinleyince sinir bozuyor :D sonuçta uzun süre dinlenmeyecek ama dinlendiği o kısa süre içinde umut veren şirinlik veren bir duygu.

• ruhsal açıdan huzurlu hissettiriyor.

1|0
    0|0
  • Ne hissediyosun.

0|0
    0|0
  • link mesela bunu dinlediğimde ilk önce tuhaf gelmişti ama şimdi ruhumu rahatlatıyo sanki...

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Huzur verici bir müzik.

0|0
    0|0
  • Valla hiç zevk almadım.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

Yükleniyor...