Kapat

Fransa'yı seviyor musunuz?

Evet bütünüyle, hakkında herşeyi bilin/bilmeyin Fransa size güzel geliyor mu, gelmiyor mu?

• Severim
    A seç
  • Sevmem
    B seç
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
11|22

En İyi Erkek Görüşü

• hayır sadece kızlarını seviyorum çok rahatlar :))))

0|0
    1|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 21

• gizlenmene gerek yoktu beggie:D

1|0
    0|0
    • Sorularım profilimde doluluk yapmasın diye gizliyorum :D

• özellikle bayıldığım bir ülke yok hepsi taş toprak sonuçta ama yeni yerler görmeyi severim. özellikle fransa olsun demiyorum ama fransa'yı da görmek isterim tabi ki.

1|0
    0|0
  • sevmiyorum

2|1
    0|0
  • Dallama Fransızlar.

2|0
    0|0
  • Malatyada , Maraşta , Urfa da ermenilere üniforma giydirip vatandaşlarımızı öldürmeye kalkanların sevilecek bir tarafı yok gözümde. Bunu yaptıkları yetmiyormuş gibi, bir de küstahça bizi suçluyorlar. Dünyayı sömürüp eyfel dikenlere, müzelerini altınla kaplayanlara hayran olmayın.

1|0
    1|0
  • Türkü sevmeyen bir ırkı sevmem ! ^^

1|0
    1|0
  • Bir Zinedine Zidane'ı severim.Onun da yarısı Cezayir gerçi. Tam sevemiyorum yani dsfsdf

haşırt.

1|0
    0|0
  • fransa kadar kusursuz bir yer dünyada yok oraya gittim sevmem diyenler zaten gitmemiştir. oraya gidince onların neden türkleri sevmediğini anlıyosun

1|0
    0|0

• Gelmiyor.

1|0
    0|0
  • seviyorum günün birinde gitmek istiyorum

1|0
    0|1
  • Arkadaşın dediğine göre Fransızlar arasında bir laf varmış: Türk gibi kokuyorsun diye. Pis kokanlara söylerlermiş.

1|0
    1|0
  • yoz değilim şükür. kendi ülkem şanlı ecdadım örfüm ananem kültürüm dururken başka ülkelere niye özeneyim. ellerinden gelse bizi bir kaşık suda boğar bu kafirler.

0|0
    1|0
  • en cok nefret ettigim ulke

1|0
    0|0
  • hiç sevmiyorum

1|0
    0|0
  • Nefret ediyorum.

1|0
    0|1
  • gitmedim ki ama resimlere bakınca güzel gözüküyor :D

1|0
    0|0
  • Fransa'yı çevre güzelliği, mimarisi ve şehirciliği anlamında seviyorum.

1|0
    0|1
  • Millet olarak sevmediğim lakin sosyaladalet yönünden sevdiğim yer

1|0
    0|0
  • bana daha çok st tropez aklıma gelir

1|0
    0|1
  • Fransa iyidir.

1|0
    0|3
  • Çok güzle yer yaşadığım şehir strasbourg çok güzel yer Almanya siniri. Canın sıkıldığında bisiklete bin almanyaya tur at ohh :) kızları da pek rahat

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• İnsanları çok tatlı çok severim.Ülke olarak da açıkçası mimarisini görmek için gitmek isteyen çok insan olmasına rağmen İtalya ve Fransa arasında mimari açıdan çok fark göremiyorum bundan dolayı da Fransa'nın kendine ait,farklı bir mimarisi olduğunu çok düşünemiyorum.Tabi çok güzel yapmışlar,korumuşlar(Türkler koruma kısmında maalesef çok yetersiz)orası ayrı ya da yemekleri güzel sayılır eğlenceli,kültür seviyesi yüksek ama orada beni iten bir şeyler var.Dünyadan fazla kopuklar insanları sanırım beni iten bu.

1|0
    0|0
  • Daha dün ordaydım. Turistik olarak guzel, erkekleri de guzel.

Ama çok irkci var, politik olarak da iyi değil. Bazı yerleri b.k goturuyor.

0|0
    1|1
    • 2060'da %70 siyahi olcağı için ırkçı olmaları normal, herkese kucak açarsan olacağı bu

• Fransa'nin müzik endüstrisine bakarsan iş yapan çoğu şarkıcı yabancı. Fransaya katkıları var.

Benim de etrafımdaki insanların çoğu yabancı ama ırkçı değilim. Etrafında siyah var diye ırkçı olmak da ayrı komik zaten. Ki zaten yaşanan çoğu hırsızlık vs. araplardan ve oraya karavanları(!) ile yerleşen çingenelerden kaynaklanıyor.

• sevmiyorum çok pahalı ve insanları çok itici

1|1
    0|0
  • Fransada yaşıyorum kardeşim ama hiç sevmiyorum burayı..

2|1
    0|0
  • Fransızlar sevilmeyecek insanlar değil bence *-*

1|1
    0|1
  • sevmiyorum da merak ediyorum diyebilirim

1|1
    0|0
  • Fazlasiyla bunaldim Fransa'dan. Ama herseye ragmen benim buyudugum bir ulke seviyorum.

1|0
    0|0
  • ekimde fransaya gidiyoruzz :)

1|0
    0|0
  • ülkeyi evet,insanları mı? yok ben insan sevmem

1|0
    0|1
  • Sevmiyorum.

1|0
    0|0
  • Sevmem.