Aramızda şiir dinleyen var mı?

Arkadaşlar merhaba,

Bir kaç kez sıkıntıdan şiir seslendirip kayıt yapmıştım bir kaç arkadaşa dinlettim ve çok beğendiler bu kayıtları sürdürmem gerektiğini söylediler.

Benimde aklıma bir blog fikri geldi. Daha Prof. ses kayıtları yapıp blogumda yayınlasam sizce ne olur?

Burda sormak istediğim soru ses tonumdan ziyade aramızda hala şiir dinleyen, seven birileri var mı?

Şiirler genelde Nazım, Ahmed Arif, Attila İlhan gibi şairlerin eserleri ve benim karalamış olduğum bir kaç yazı.

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• Ben şiir dinlemem, şiir yazarım mesela en son yazdığım şiirim;

Aşk benden uzaksa,

etmeyeyim mağdur

aşkımı ilan etse

söylememkiiiii

yazı tura atıp

bir oh çekip

sigaramı içerek

birdaha bir ohhh çekerek

ahhh eski günler

eskidi mi

o sevdiklerimiz

tatilde mi? mazide mi?

SON işte ben böyle dertliyim arkadaş söylemem derdimiii saklarım ben sözlerimi kayıp gitmesinlerrrr neyse şiire dalıyorum bu kadar

0|0
    0|0
    • fonetiği hoş fakat anlam bütünlüğü pek yok sanki.

• daha bir sürü şarkım var benimde kimisini çöpe attım 15 yaşındayken falan öyle dokunaklı yazardımkiii ah ah bence sen şiirlerini yayınlamalısın bütün dünya görmeli birkaç kişi beyendiyse herkes beğenir belki yetenek sizsiniz türkiye yarışmasına girersin şiirini okursun bütün dünyaya star ışığı olursun milyarder olursun ne güzellllll

Kızlar Ne Diyor 2

• eğer şiir yorumlayacaksan bir bakmanı öneririm

Bu da aynı senin gibi

link veremiyorum malesef ama site içerisinde ara kısmından

Yeni bir şiirle tekrar beraberiz. Kendi yorumumla okuduğum 2. şiir için içeri buyrun.

adlı soruyu arayıp bir bakın derim

belki yardımı dokuna bilir...

0|0
    0|0
  • Ask bahanesidir siirin:) ben dinleyiciyim sadece

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Çok olmasada ömer köroğlu dinlerim varsa bir kopası sayfanda bloğunda dinleriz !

0|0
    0|0
    • blog şu an yok bir kaç kayıt var upload edip yollayabilirim uygun bir zamanda

• hem dinler, hem arada yazarım, aşk oldukça şiire olan ilgi azalmaz,

0|0
    0|0
    • son dönemde şiirle ilgilenen pek kimse görmedim etrafımda merağım bu yüzden.

• Şu an Kahraman Tazeoğlu şiiri dinliyorum severim yani :)

0|0
    0|0
    • kahraman tazeoğlunu sıkça duydum fakat popülariteye karşıyım beş sene sonra ilgi duyabilirim :)

• :D senin videoları gönder onlara bakalım bi

Yükleniyor...