Kapat

Ne olmuşta vazgeçtiler anlamadım

biriyle görücü usulü tannışcaktık onlar bize gelmeden annem babam onlara yemege gitti daha ben adamı görrmedim o da aileside beni görmedi aracı olan adamla birlikte annem babam gitti yemege döndüklerinde karşı taraf vazgeçmiş beni istememişler hiç konu bile açılmamış

neden vazgeçildi evlenme fikrinden sizce

ne olabilir

0|0
5|3

En İyi Erkek Görüşü

• Görücü usulü evlenip ne yapıcan be ablacım boşver takma ufak bişeye takılmışlardır ya da oğlan istememiştir görücü usulü evlenmeyi

0|0
    0|0
    • önceden oglanda istiyordu yemekten sonra vazgeçmşlerdir

• 29 yaş

aslında bende istemiyorum ama yaşın geçiyo falan diyolar

• Sırf yaşın geçtiği için evlenmek bana garip geliyo ama sende öyle düşünüyosan arkadaş bulma sitelerine falan takıl ya da arkadaş çevrende birinden senin için uygun birini bulmasını iste yani demek istediğim şey ailenin bulduğu biri değilse senin en azından bir süre konuşup muhabbet edip evleniceğin kişiyi önce tanımanı tavsiye ediyorum sana hayatta başarılar dilerim..

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 2

• üzülmeyin herşeyin hayırlısı...

0|0
    0|0
  • bence cocugun baska bir görustugu vardı ve ailesi bunu bilmiyordu.

herseyin hayırlısı bence uzulecek ya da huzunlenecek düşünecek bir durum olmamalı

hersey kader kısmet

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Annen kadir gecesi doğutmuş seni o nasıl bir kafa öyle, evlenecek insan ortada yok aileyle tanışılıyor

0|0
    0|0
  • takıntılı bir aileyse ufacık bir şeye takmışlardır veya ailen yemeğe gittiğinde tatsızlık çıkmış olabilir

0|0
    0|0
    • kavga tartışma falan olmadı sadece yemek sohbet normal ayrılmışlar

• bilmiyorum belki çocuk evlenmek istememiştir belki başka sevdiği kız vardır onunla evlenmek istiyordur sebepler çok boşver takma bunları sende kendi yolunu çizmeye bak

• bence anenlerin gitmesi çok yanlış ya erkek istememiştr ya da aile bune biz gitmeden onlar geliyo dunden meraklılaar diye düşünmüştür şahsen bende öyle düşünürüm görücü uzlü dediğin erkek tarafıı gelir yanii

0|0
    0|0
  • Çevreden senin hakkında olumsuz bir duyum almış olabilirler veya başka biriyle görüşüyo olabilir

0|0
    0|0
    • olumsuz bir şey yok başka bir şehirdeler aynı yerde degiliz

• Sen daha adamı görmemissin aileler kendi aralarında anlasıp evlendirtiyor sizi. Böylesi daha iyi olmus, adamı tanımadan nasıl biri oldugunu bilmeden evlenseydin sonradan sorun yasayabilirdin evliliginde.

0|0
    0|0
Yükleniyor...