Tango dansı hakkında merak ettikleriniz herşey..

Merhaba değerli üyeler :) İzmirde yaşayan 27 yaşındaki erkeğim, yaklaşık 1.5 yıldır tango dans eğitimi görüyorum. Haftanın 6 günü iş sonrası Tango kursuna giderek kendimi geliştiriyorum hem asistanlık yapıyorum gerekirse yeni başlayanlara yardımcı oluyorum :) Ciddi emeklilik isteyen ve cesaret isteyen danstır. Tango hakkında bilmek isteyenler her türlü soruyu sorabilirler hem meraklılar bilgilenmiş olur ;)

0|0
0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

• Tango genelde Arjantin Tango olarak geçiyor.bunun arjantin olmayanı var mı. Varsa ne gibi karakteristik farklar var . Flaco Denny benim favorim bir kaç dansını izledim onun tarzı tam olarak arjantin tango mudur?

0|0
    0|0
    • Tangonun atası arjantin tango olarak biliyorum. Çin tangosu, fin tangosu, amerikan tangosu ve türk tangosu var fakat arjantin tango dışında bunları görmediğim ve müzikleri dinlemediğim için kesin net bilgi veremeyeceğim. Flace Dany maestrodur :) arjantin tango dans eğitimi veren efsane isimlerden biri.

• Flaco dany nin Tango Negro isimli bir parçada dans edişini izlemiştim ilk önce ondan beri hayranım kendilerine :) link

• Sebastian arce'yi izle derim :) oda efsane isimlerden biri.

Yükleniyor...