Eğitim durumu ne kadar önemli?

Sevgilinizin veya eşinizin ne mezunu olduğu önemli mi yoksa Aşk olsun yeter mi ? Önemliyse ne kadar önemli ?

0|0
11|6

En İyi Erkek Görüşü

• Benim için üniversite bitirmiş olması değil mantıklı düşünen açık fikirli biri olması yeter.

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Bence önemli çünkü eğitim durumları denk olmazsa hayata bakış açısı olarak problem çıkma ihtimali fazlalaşıyor.Ama bu demek değildir ki eğitim durumu senin gibi olan insanlarla da kolaylıkla anlaşabilirsin. Eğitime ek olarak aile yetişme tarzı kültür vs gibi konular da önemli.

0|1
    0|0
  • Önemli değil, aklını kullanabilsin, hoşgörülü olsun ve en önemlisi de insan olsun.

İsterse ilkokulu bile terk edebilir, mühim değil.

0|1
    0|0
  • Gercekten diyorum aşk olsun yeter

0|1
    0|0
  • Eğitim öğretim önemli fakat evlenmeyi düşündüğüm inan lise mezunu kendini iyi yetiştirmiş biri olmalı okula gitmeden ..çokta önemli değil yani ..

0|0
    0|0
  • Beynini kullanabilen olsun yeter

(=

0|1
    0|0
  • önemli değil. kafa yapımız uyuyorsa sorun yok .

0|0
    0|0
  • Kendini eğitmiş olma durumu önemli.

0|0
    0|0
  • adam olması çalışmayı çabalayı sevmesi ve idealleri olan bir insan olması daha önemli.

0|0
    0|0
  • Eğitim demeyelimde aileyi geçindirmesi önemli

0|0
    0|0
  • ben 2 yıllık bir üni bitirdim biriyle görücü usulü tanıştım ilkokul bilee bitirrmemiş markette çalışıyo kendini yetiştirmiş falanda degil sizce evlenilir mi

ailem zorluyor aslında istemiyorumda bilmiyorum

0|0
    0|0
    • Baştan beğenmediysen alışman zor olur bir de alışamaz isen evlenip boşanmak daha kötü senin açından.Yol yakınken dönmesini bil aileni al karşına konuş derim

• ev kızıyım anca akrba ziyareti falan

ondada alıcı gizüyle bakan yok

• Kendini fark ettir öyleyse akrabalarına süslen püslen görücüye çıkmış gibi ama abartmadan

• Önemli olan kendini geliştirip geliştirmediği.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• elbette önemli denklik açısından yani benim bahsettiğim şeyleri kavrayamıyorsa nasıl anlaşacağız aynı şey benim içinde geçerli

1|0
    0|0
  • felsefeyi gazaliyi ibni rüştü spinozayı hegeli falan bilsin tabi uzmanlık derecesinde gerekmez en aından oturup iki çift laf konuşabilmeliyiz. ve dinine bağlı örfüne adetine bağlı vicdan sahibi olsun. gerisi önemli değil. yoksa başka türlü ömür geçmez.

0|0
    0|0
  • önemsiz

0|0
    0|0
  • Önemli olan bir insanın kendini yetiştirmesi okuyan cahil denilebilecek o kadar çok kişi var ki hiç okumamış sanki sanarsın doktora yapmış kişiler vardır Hayat da

0|0
    0|0
  • hiç önemli değil önemli olan anlayış ve sadelik ve bununla beraber gelecek olan huzur

0|0
    0|0
Yükleniyor...