Arkadaşlarınızla aranızda mesafe var mıolmazssa bu bir hatamıdır

arkadaş dost bizim değerlerimizdir ama tabiki kendimize olan saygımızdan di,kkat etmemiz gereken hususlar var bu kurallara uyarmısınız sizi üzmesine izin verirmisiniz ya da o kadar değer...

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• dost dediğinin kusuru görülmez eger kusurunu görüyorsan dost değildir...beni kırdı diye düşünmem kırabilir çünkü,en yakınına zarar vermez mi insan,ben dostu olarak onu telafi edemeyeceksem kim edecek...

dost olmak kolay değildir...

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• insan zamanla öğreniyor bazı şeyleri

yaşadıklarından ders alma tecrübe sahibi olma denen şeyler bu yüzden önemli

eskiden değer verdiklerime sırf onları üzmemek için kırmamak için fazla taviz veriyordum

biri yanlış bir şey yaptığında görmezden geliyordum

zamanla bunun hata olduğunu gördüm, ben ne kadar çabalıyorsam onlar da o kadar umursamaz ve kırıcı oluyorlardı

taviz verdikçe değersizleştiğimi gördüm hem onların hem kendi gözümde

tabi çooook uzun zaman önceydi

derken vazgeçtim bunları yapmaktan ben mesafeli davranınca onlar ilgili dikkatli davranır oldular

olması gerektiği kadar bir mesafe şart bence

ne çok yakın ne çok uzak

0|0
    0|0
  • Arkadasa gore degisiyor. Annemle bile aramda mesafe var.

0|0
    0|0
  • Dost dediğim kişiyle ne kadar samimi olursam olayım asla paylaşmayacağım şeyler vardır, mutlaka araya ılık bir mesafe koyarım. Sonuçta üzülmemek adına yaparım bunu, çünkü kimseye tam olarak güvenilmeyeceğini öğrendim. Düşmanın dostun, dostun düşmanın olabilir.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Mesafe olmak zorunda. En yakın arkadaşınla bile. Orta okuldan beri beraber takıldığımız bir grup var. İlk kavga benimle o gruptan bir arkadaş arasında çıkmıştır sanırım. Sebep aşırı samimiyet, cıvık tavırlar ve el kol hareketleri. Sonra düzeldi bir şekilde. O zamanlar küçüktük zaten. Çok da önemli değil. Zaten yaşın getirdiği olgunlukla bu tarz hareketlerden de çoğumuz kurtulmuştuk. 2 arkadaş hariç. O 2 arkadaş geçenlerde kavga ettiler ve bundan sonra pek düzelecek gibi değiller. Her zaman sarmaş dolaş gezen ve birbirine şakalar yapıp gülüp eğlenen 2 arkadaş artık arkadaş bile değiller neredeyse. Kaldı ki bu gruptaki herkes birbirine gardaşım diye hitap eder. O derece yakındır birbirine.

0|0
    0|0
Yükleniyor...