Hangi ilde yaşamalı neden?

Arkadaşlar hangi ilde yaşamak istersiniz hangi nedenden dolayı örneğin ben egede Balıkesir civarında sahile yakın bir köyde doğayla iç içe yamak istiyorum ya siz?

0|0
7|6

En İyi Kız Görüşü

• egede küçük sahil bir kasabasında. insanların yüreğinin insan sevgisiyle dolu olduğu..herkesin birbirine saygılı olduğu..din adı altında yaşanan beyinsizliklerin olmadığı..

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Karadeniz yesıl doga Allah nasıp ederse

0|1
    0|0
  • Safranbolu -Mistik bir yer

0|1
    0|0
  • Ben İzmir'e aşığım:(

0|1
    0|0
  • Bir sürü dil kursu bulabileceğim herhangi bir yerde yaşamak isterdim

0|1
    0|0
  • Bn izmirliyim iznir disindada yasayamiorum

0|1
    0|0
  • Alanya'da kışın yaşamalı insan. Sessiz, sakin. Sadece deniz ve sen varsın. Harika.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Izmir İzmir izmir , Antalya , İstanbul

Ne istersen bulacağın , hayatı güzel yaşayacağın şehirler ama İzmir öncelikli tercih

0|1
    0|0
  • camlıhemsin

0|1
    0|1
  • İzmir tabikide hayatımda gördüğüm en temiz ve en sakin şehir insana huzur veriyor :D

0|1
    0|0
    • düşüncene bir şey diyemem ama eski İzmir daha güzeldi şuan rezil durumda 12 yıl önce izmirdeydim gecen yıl da 2 hafta kaldım eskisinden daha kötü durumda Karşıyaka ve buca hariç

• Bergamaya gidiyorum ben ve İstanbula bir daha dönmek istemiyorum :) burası berbat haliyle oralar buralara göre cennet

• bu konuda çok haklısın

• kimsenin yaşamadıgı bir adada yılın 10 ayı sıcak geriye kalan 2 ayıysa yagmurlu bir ada.

0|1
    0|0
    • el değmemiş ada kaldımı dünyada? bulursan haber ver karşı adayada ben yerleşeyim!

• Çok Doğru Diyorsun Ama Yunanistan Türkiye Sınırında Çok El Değmemiş Ada Var Ama İstediğimiz Gibi Sıcak Değil =)

• sakin sessiz bir il yesili cok

0|1
    0|0
  • balikesir tek gecerim

0|1
    0|0
Yükleniyor...