Vatan icin ne yaparsnz veyahut ne yaptnz

Oncelikle herkese iyi aksamlar su anda savaş da degiliz ama vatanimiz icin simdiye kadar ne yaptiniz veya ne yapacaksiniz

Güncellemeler:
Hepiniz kendi capinizda birseyler yapiyrsnz umarm bunlarla yetinmz daha cok fedakarlik yaparsnz

0|0
3|10

En İyi Kız Görüşü

• üniversite okudum kendimi geliştirdim aile kurma aşamasındayım bunlar da vatan için önemli lazım şeyler

0|1
    0|1
    • Kbakma dokunmatgn azizligne ugradm + yaparkn _ bastim duzeltlyr mu

• en az 3 çocuk vatana millete hayırlı

• tabi paran varsa 50.000 yap ne fark eder. gerçi kadın için imkansız ama erkek için imkanı var olan şey.

Kızlar Ne Diyor 2

• gerekirse ölürüm

0|1
    0|0
    • Bu yorumu yapmak babayigitlik ister erkek olup soyleyemeyenler var tbrkler +1

• savaş çıksa elime tüfek alır giderim tek yapabileceğim bu sanırım :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Akılcı ve bilimselliğe önem veririm

sorgulayıcı ve eleştril akla sahibim

Vatan millet yararına çalışmayanları her zaman eleştirir karşısında dururum

millet yararına birşey yapılmamışssa veya kötü bir şey yapılmış ise ilgilerlin amirlerine şikayette bulunurum

sokaklara çıkarım

boyun eğmem

milli bir yapıya sahibim

ve akp ye oy vermemekle vatan millete en hayırlı olan 1 görevimi daha gerçekleştireceğim

0|0
    0|0
  • okuduk mühendis olduk çalışıyoruz ülkeye hayırlı vatandaş olduk adam gibi adam olduk.millet gibi dağa çıkmadık.yeter dimi bunlar?

0|0
    0|0
  • Bir kuruş da olsa vergi kaçırmadım. Vergisiz hiç bir şey almadım!

0|1
    0|0
  • birşey yapmammı gerek ?

0|1
    0|1
    • Bu farkliluk cabalari nie tabi yapmalisin

• Uzgunum ama 192o li yillar turkiyenn kabuk değiştirdiği bir donem o dönemde yasamadn o donemle ilgili otrdgn yerdn bol kesedm atmak olmuyr

• herneyse size iyi geceler

• ne yapmadılarkı sokaklara cıktılar yağmaladılar polısleri taşladılar esnafın camını cercevesini indirdiler ülkeyi ateşe verdiler vatan evlatları

0|1
    0|0
  • askerliğimi yaptım. çalıştım ve üretime katkıda bulundum. vergilerimi ödedim. dua ettim.

0|0
    0|0
  • okuyorum. ve gerekirse olene kadar okurum.

0|0
    0|0
  • 365 günümü verdim bence hem kendime hem vatanıma yaptğım en güzel şey buydu..

0|0
    0|0
  • cumhuriyet bekciligi yapiyoruz daha ne yapalim..

1|0
    0|1
  • gerek yok gerekli tek şey yapmam niçin mi ? torpilvar her yerde bana mı vatan sanki yalan vatan diye bir şey yok olsaydı torpil olmazdı.

0|0
    0|1
Yükleniyor...