Hayattan saçmalıkalar

neden siyasi bir partiyi, takımı yahut telefonu kendimizinmişcesine ya da biz icat etmişiz gbi savunuyoruz. elimize geçen ne? düşünce sunmak en güzel şey ama herkese bu düşünceyi kabul ettirmeye çalışmak saçma değil mi

0|0
618

En İyi Erkek Görüşü

• siyaset dediğin, para babalarının daha çok küpünü doldurmak için savaştığı itidar meydanıdır. bu şahısların yanında da nemalanabilecek bir kaç güçlü iş adamı vardır. eh bizim gibi dangalaklara da futbol takımı tutar gibi parti tutmak kalır...

anlayana sivrisinek saz, anlamayana...

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 6

• aha bu soruyada 5* verdim, bazılarınız sitede kalma nedenimsiniz

düşün, adam o kadar sefil bir hayat yaşıyor ki fenerin attıgı gol ''onun'' tek başarısı ya da telefonunun ne kadar pahalı oldugu

1|2
    0|0
  • neden saçma olsun.. taraf toplamak, güçlü olmak, bizi biz yapan farklılıkları sıradanlaştırıp kabul görmek isteği var insanlarda

0|1
    0|0
  • kendileri bişey üretemeyenler başkalarının başarısı ya da başarısızlıklarıyla ilgilenir

0|2
    0|0
  • Çok haklısın.. Herkesi olduğu gibi kabul etmek varken değiştirmeye çalışırız değiştirince de "sen çok değiştin" diye onu suçlarız, garip.

0|1
    0|0
  • adam haklı beyler dağılalımm.zaten bundan yerimizde sayıyoruz birbirimizinn düşüncesine tahammülümüz yok

0|1
    0|0
  • Saçma ve savunmuyorum. 5*

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• en iyi telefon hayatı kolaylaştırıyor ve fenerbahçe üzerine iddaa oynadıysam bu iddaa dan da para kazanacaksam neden fener adına oynadığım iddaadan kazandığım para ile telefon almayayım ? Neden Fenerin attığı gole sevinmeyeyim :D

Bende muhalefet olayım dedim nasıl ama :D

0|1
    0|0
  • Fikir beyan etme, fikir alışverişi ve tartışma konularında toplum olarak epey eksiğiz. Karşıt görüşlere asla tahammül edemeyen bir yapımız var genel olarak. Her konuda.

0|1
    0|0
  • küçük kafalar kişileri, orta kafalr olayları, büyük kafalr kişileri konuşur. bizim insanımız hep küçük olarak kaldı ve kalmaya devam ediyor.

0|1
    0|0
  • inferior complex, kendinin kazandığı pek bir başarısı yok, öyle elinde olanlarla kendini mutlu ediyor. aptallık bir nevi...

1|1
    0|0
    • Herkesi şaşırtacak bir fikrin olmadan yaşamak nedir, bilemezsin selim.

• biliyorum gayet. beni özetliyor. kimseyi şaşırtacak bişey çıkmadı şimdilik. bu yok diye iphone ile mi övüneyim...

• bu dünyada tarafsiz insan yoktur ama dogru söylüyorsun biz herseyin asirisina kaçiyoruz denge kuramiyoruz herseyi empoze etmeye çalisiyoruz 1 haftadir gördügüm en iyi soru +5

0|1
    0|0
  • Kesinlikle katılıyorum. Sanırım insanlar herkesin kendileri gibi olmasını istiyorlar. Ama önce kendilerinin neden o tarafta olduklarını ayrıntılı düşünmeleri gerekiyor ama çok azı bunu yapabiliyor. Anca babam öyle olduğu için, bizim ailemiz öyle, erkek adam böyle olmalı falan gibi temelsiz argümanlar öne sürebiliyorlar.

0|1
    0|0
  • Aynen öyle. Mevzular inançlardan çıkıp taraftarlığa dönüşmüş artık, bir de bu yetmezmiş gibi karşıya empoze etme hastalığı doğmuş..

0|1
    0|0
  • herkes senin gibi düşünce hiç sorun kalmıcak ki. millet futbol takımı gibi savunuyo siyasi partileri. babalarının oğlunu o kdar savunmazlar.

0|1
    0|0
  • hacı soruyu okumadım da profil fotondaki çocuk şimdi benim yaşımdadır :D

0|2
    0|0
  • Çak bir 5lik

0|1
    0|0
  • Çok partili sistem çoktan çöktü kanımca. Oy verenlerin çoğu takım fanatiği.

0|1
    0|0
  • Kendimiz inanmışız asılnda bunlara başkalarınında buna inanması içimizi rahatlatır o yüzden.

0|1
    0|0
  • kesinlikle aynı düşüncelerdeyim

0|1
    0|0
  • insanların her zaman yenme hırsı hep ben kazanıcam düşüncesi bunları tetikliyor

0|1
    0|0
  • Eğer chpye oy verirseniz kılıçdaroğlu söz veriyor benzin 1 buçuk lira yapacak ona göre oyunuzu verin benzin bu boru değil :D

0|1
    0|0
  • çünkü küçük düşünüyoruz. yerli otomobil yapmayı değilde bayanların otomobil kullanmasını düşünüyoruz. basit bir örnek

0|1
    0|0
  • insanlar kendilerini olusturacak bir olgu arar hep.bu nedenle kendilerini herhangi bir seye ait olma hissine iter onu yasadıkları.

0|1
    0|0
Yükleniyor...