Sanat ve sanata dair sohbet

arkadaşlar burada sanatla içiçe yaşayan var mı? resimle müzikle baleyle tiyatroyla ilgilenen hobi olarak ya da meslek olarak yapan bu konu hakkında sohbet etmek isteyen var mı*

0|1
1|11

En İyi Erkek Görüşü

• Az sonra bir yığın kişi "evet" diyecek..

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 10

• Elimizden geldiği kadarıyla edebiyat ile uğraş içerisindeyiz. Nasip olursa işi hobi olmaktan bir adım öteye taşımayı hedefliyoruz. Müzikle iç içeyiz. Ney çalmaya çalışıyoruz,besteler yapıyoruz. Öyle :)

0|0
    0|0
  • Ben 6 yıldır org çalıyorum; müzikle ilgilenirim,resimle ilgilenemiyorum (görme engelli olduğumdan),futboldan nefret ederim,basketbol sevmem,el sanatlarıyla uğraşmak hoşuma gidiyor fakat müzikle olduğu gibi ilgilenmem. Kısacası: En çok müzikle ilgilenirim.

0|0
    0|0
  • Piyano çalmak istiyorum ama beceremiyorum gibi tam denemedim. Karakalem yapabiliyorum kendi çapımda.

0|0
    0|0
    • Ben 6 yılı geçti başlayalı. Çok süper çalıyorum; fakat senin dediğin büyük sadece piyano mu? yoksa org mu? Gerçi ben ikisinide çalıyorum ama; ama biraz zorlanıyorum büyük sade piyanolarda.

• Sinema, tiyatro, müzik, kitaplardan hepsinden konuşabiliriz sanat her zaman iyi bir sohbet konusudur :D 3 senedir gitar çalıyorum

0|0
    0|0
  • evet çocujkluğumda tiyatroya meraklıydım

0|0
    0|0
  • Bateri çalıyorum...

0|0
    0|0
  • futbol sanatı ile yakından ilgiliyim. özel ilgi alanım :)

0|0
    0|0
  • Tiyatro İle Çok Yakından İlgileniyorum.Eğitim Bile Aldım.Hatta Bir Dizide 3 Bölüm Diyaloglu Olarak Rol Aldım :))

0|0
    0|0
  • sanatı severim ama iç içe yaşamam.

0|0
    0|0
  • hayır sen?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• ilgilendiğiniz bir sanat dalı varmı

0|0
    0|0