Sevgilinizin sonradan roman (çingene ) oldugunu öğrendikten sonra evlilik düşünmeye devam devam edermiydiniz?

fikirleri yasam tarzı ve eğitimi basarılı buldugunuz birine aşık oluosunuz sevgil olup ciddi düşündkten sonra roman oldugunu bile bile ailenzle tanıstırır onunla ciddi düşünmeye devam edermiydiniz

0|0
5|9

En İyi Kız Görüşü

• devam ederim tabiki.. hem roman olunca nolcakkii kulağa da çok hoş geliyor valla roman havası takılırdık :))

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Sevgilim olmadan öğrenirim kim olduğunu ama aceleyle birşeyler olmuşsa araştırmama vakit kalmamışsa evlenmezdim evlilik düşünmezdim.Ben ancak kendi soyumdan birisi ile hayat kurabilirim.

0|0
    0|0
  • Evlenirdim. Romanları kültürü dışıdna severim. Gayet güzel oluyorlar sadce kültürleri biraz kötü bence. Ki kötüde degil bana uyumsuz benim sevdigim bir romansa evlenirim önemli olan benim sevip sevmemem bence

0|0
    0|0
    • tebkler

• Bana göre biraz fazla kaba yani saygı dan çok sevgiye yönelik bir kültürleri var yani küfür etse biel sevdiginden ediyordur filan saygı pek ön planda degil ilişkilerinde ben saygıyada önem veren biriyimdir ondan doalyı bana uygun degi diyorum yoksa kültürleride kötü degil yani sadece bana göre kaba..

• aynı sorunu yasıoruz su an ..bana kıtmısın dio kırıldıgımdada ne var bu lafta die üste çıkıo..off napcam bilmiorum

• Roman olduğunu öğrenene kadar sevmişsem yanlışı yok demektir. İster roman olsun isterse hikaye ne önemi var?

0|0
    0|0
  • bol bol aile düğnlerinde ve şenliklerinden gübek atarsın ne hiç stres olmaz onlarda hep güler yüzlü olurlar

0|0
    0|0
  • kimliği değil yüreği önemli isterse rum olsun ne fark eder.

0|0
    0|0
  • roman filan olması mühim değil, kendisi ya da yetiştiği çevrenin kültür düzeyi önemli. aşağıladığımdan değil yalnızca çok tezat bir yapı varsa mutlu olamayız.

0|0
    0|0
  • ilk sapaktan sola dön arkana bakmadan kaç git derim :)

0|0
    0|0
  • evet:)

0|0
    0|0
  • Yazarların bir çoğu sallamış devam ederim diye .. burada romanlar kötüdür demek istemiyorum tabi demek istediğim uymuyor tarzlar bunu onlarda biliyor

0|0
    0|0
    • tarz derlekn açarmısın biraz

• mesela oturduğum bölgede çok yakınımda vardır bir mahalle yıllardır iyi güzel geçiniriz.ama evliliklerini kendi içlerinden yaparlar.aile uyumsuzluğu yaşanır genelde gözlemlediğim bu yaşıma kadar ilk defa geöçenlerde bir kız kaçtı onlara bir çok tanıdığım şaşkındı mahallemiz bu olaya yanı. namussuzmu değiller.ama kültür uyuşmaz

Kızlar Ne Diyor 4

• niye etmiceksin ? romanlar uzaydan gelen yaratıkmı :)

0|0
    0|0
    • ailen kabul ederlermiydi peki

• ailem benim tercihlerime saygı duyacaktır,önemli olan ırkı değil önemli olan nasıl bir insan olduğu düzgün biri olduktan sonra ne önemi var roman,alevi,suni,tatar,laz,çingen,kürt...

• haklısın

• bir şey olmaz ya kişiliği, nasıl biri olduğu daha önemli ama şu da var ki onun ailesi de önemli, tanışırdım, ailesini de seversem sorun yok

0|0
    0|0
  • İlle de roman olsun, ister çamurdan olsun, o da Allah kuludur, her kim olursa olsun! :))

0|0
    0|0
  • bilmiyorum istemezdim sanırım ailemde engel olurdu heraldee

0|0
    0|0
    • neden pekii

• ön yargı die buna denio gaikiba o kulaktan duyma olanlar çadrlarda yasayan çingeneler oluo..tıpkı türklerin dilencilik yapanları gibi

• haklısın ama işte bir çekincelik oluyo sordun bende nedenini söledim bu benim düşüncemm

Yükleniyor...