Sevdiğiniz insanın sizin adınıza şiir yazması sizi etkiler mi? Hiç şiir yazdınız mı?

Sevdiğiniz kişiye şiir yazdınız mı yada sizin için yazılmış bir şiir var mı ?

Sanal ortamlar yokken ilkokulda mektup yazma alışkanlığımız vardı sizin sakladığınız mektup yada şiir var mı ?

0|0
16|3

En İyi Kız Görüşü

• bi çok mektubum var, ayrıca sevgilimin bana yazdığı şiirleri toplasam şiir kitabı olur hatta öyle bişey yapmayı planlıyoruz :))

0|1
    0|0
    • İnşallah yapabilirsiniz bunun icin iyi bir sponsor bulmanız şart ama ..

• ya da iyi bir matbaacı tanıdık ;))

• Matbaa olmaz ki :) onun için gerekli yerlerden izin almanız falan gerekicek kolay bi iş degil yani :)

Kızlar Ne Diyor 15

• cok hosuma gider tabiki sonucta oturup benim icin duygularini bir siir seklinde ifade etmeye calismis :) benim sevgilime yazdigim 19 tane siirim var ama hicbirini onunla paylasmadim, evlendigimiz gün hepsini bir kitap sekline getirip ona hediye edicegim :)

0|1
    0|0
  • etkiler sevdiğimin bana şiir yazması ve bir sürü yazdı bende yazdım ona :)

0|1
    0|0
  • Etkilenirim sevdiğim yazmış sonuçta.

0|1
    0|0
  • yazdım bana yazan oldu güzeldi onlarcası var ve saklıyorum tatlı anılar

0|1
    0|0
  • Bana yazdığı 40 şiiri dergi halinde hazırlayıp hediye eden olmuştu.. Ama ne yazık ki onu sevmemi saglayamadi şiirler..

Kuzenlerimle mektuplaşırdik önceden, hala saklıyor arada okuyorum..

0|1
    0|0
  • Hayır çok yapmacık

0|0
    0|0
  • sevmem...

0|0
    0|0
  • etkilenirim sakladigim bir siir yok sair oldugunu söyleyemem askimin :D

0|1
    0|0
  • Bana şarkı yazan olmuştu. Şiirde oldu. Hoşuma gitmişti tabi ama içinde birşey olmayınca bağlamıyor yani seni ona. hoşuna gider ertesi gün unutursun.

0|0
    0|0
    • Sevdiğiniz kişiden demiştim soruda :) Seni seven ama senin sevemedigin biri yazmış sanırım ..

• Seviyor zaten ama ilk adımı salak gibi ben atınca yani bende belli edince kaçan oldu :) herşeyin hayırlısı. Şimdi o mesajlar atıyor falan ama bu sefer ben kaçıyorum :) karışık durum ya hayırlısı ne ise o olsun.

• Gerçekten karısıkmıs :) hayırlsıı ..

• Şu zamanda şiir yazana gülüyor millet. Soyut değil de somut şeylerle ispatlansa sevgi daha gerçekçi olur. Ynlş anlaşlmasın menfaat veya paragöz ola durumu değil bu. bu devirde böyle. eskidendi onlar

0|0
    0|0
    • Şiir yazana gülenler kendilerine gülmeli bence , ama haklısın bu devirde AŞk yok herkes Sevgili peşinde Sevdiğim olsun son olsun diyenleride göremedik henüz , Belden aşagısını düşünen beyinsizler zaten yapamaz bunu .. Eskisi falan yok AŞk varsa Herşey vardır ..

• siirlerle pek aram yoktur etkiler mi bilmem kimse yazmadi simdiye kadar

0|0
    0|0
  • Tabiki hoşuma gider ama bana şiir yazan olmadı hiç hep yazan ben oldum.

0|0
    0|0
  • Çok yazdım ben. Halada yazarım. Bir kaç kere yazıldı banada. Ama kim olduğunu öğrenemedim :D

0|0
    0|0
  • birkaç defa sevgilime yazdım akrostiş ve şiir...

0|0
    0|0
    • Şiirlerden anlayan birini görmek güzeL , sizede yazılmış bişeler vardır herhalde.

• Etkilemez.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• baş harlerımı usten alta doğru yazan bır kız vardı 14 yaslarında bende 13 düm.. en son o yazdı..

0|1
    0|0
  • gazeteye bile ilan vermiştim zamanında :)

0|0
    0|0
  • etkiler

0|0
    0|0
Yükleniyor...