Kapat

Bir kitap yazmaya baslayacagim, ne onerirsiniz?

Benim aklımda var bişiler tabiki. Birincisi deneme tarzında okuyucuyu başka diyarlara götüren içine dokunan bir kitap. İkincisi de günlük tarzı sevdiğim adamı anlaticam. Hangisi olsun ve tavsiye/öneri leriniz neler?

0|0
4|12

En İyi Erkek Görüşü

• yazmak çok zor bir sanat..Benzer duyguları yazmak isteyen ama bir türlü beceremeyen pek çok kişinin yaşadığını tahmin ediyorum ve İyi bir roman okuduğumda yazarını çok kıskanırım. Bunu ben yazamalıydım derim içimden. Bazen öyle bir kitap okurum ki, böyle bir şeyi asla yazamayacağımı bildiğimden olsa gerek, pek bir ümitsizliğe kapılır, yazma hayallerimin sayfasını kapatırım. O iyi yazarların dehasına hayranlık duyar, kendimi yerin dibine sokarım. Boş hayaller kurarak kendimi kandırdığımı düşünüp, uzun süre kağıdın kalemin yanına yaklaşmam. fakat şu bir gerçek bir gün öylesine bir yerden çekeceğim ki ipin ucunu, tüm karmaşa bir anda çözülüverecek ve işte o zaman yazdıklarım çeşmeden akan gürül gürül su gibi serinletecek yüreğimi. :))))

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 11

• başarılar..

uzun yazma okumaya zorsunmasınlar.. :D

0|0
    0|0
  • ne yazacağını başkalaırına soruyorsan bence hiç başlama

0|0
    0|0
  • aşk yaz

0|0
    0|0
  • Güzel yazabilmek ve duygularını olduğu gibi aktarabilmek oldukça zordur.Konuyu okuyucuya değil.Kendine seçtirmelisin.Bu şekilde ne duygularla,ne tür bir yazı yazabileceğine karar verebilmiş olursun.

0|0
    0|0
  • Birinci seçeneği tercih ederdim ben olsaydım.Aşk romanları falan gına getirdi artık.Bende karalıyorum bişeyler istersen yardım edebilirim.Arkadaş olarak eklersen daha detaylı bilgi verebilirim.

0|0
    0|0
  • atın intikamı olsun bence

0|0
    0|0
  • sevginin önemini anlatan savaşlara karşı çıkan bi kitap yaz bence

0|0
    0|0
  • sex maceralarını mazlum uslupla yaz deli satar

0|0
    0|0
  • aşk ayrılık şiddet korku gerlim olursa ii olur

0|0
    0|0
  • kapağına avatarımdaki resmi koy :)

0|0
    0|0
  • beni yakından tanı ve hayatımı yaz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Ilk Kitabin Olacaksa Zor... Basarilar !..

1|0
    0|0
    • Tesekkurler. Ikinci olacak. Ama ilkinden cok farkli 'bir sey' dusunuyorum =D

• Neden vazgectin?

• Bilmem olmadi iste ...

• Birincisi derim. Bende yıllardır sevdiğim adamı yazarım. Ama sadece onunla paylaşırım. Onu bi başkasına&başkalarına nasıl anlatayım. Kıskanırım.s

0|0
    0|0
  • tarzını bilmem lazım. yardımcı olurdum

0|0
    0|0
  • bisiler yazma da. türkçe bilmeyenler kitap yazmaya başladı ya rab

0|0
    0|0
    • Yok yazmam merak etme biliyorum neyin ne oldugunu.

• bu ikinci kitabım oluyor. =) teşekkürler. dediğim gibi önce kendinle ilgilenmeye ihtiyacın var. =(((.denemenin ne olduğunu da biliyorum bu arada rahat ol =)

• kesin bestsellerdır oww yeah

Yükleniyor...