Pratik bilgileriniz var mı?

Bir pantolonu almak istiyorsunuz, soyunma odası yok. Pantolonun düğmesini ilikleyip, boynunuza doladığınızda iki ucu arkada rahatça kavuşuyorsa pantolonun belinize uyacağını biliyor muydunuz? Kendi pantolonlarınızla deneyebilirsiniz.

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• Gercekten hic duymamistim, tskler, guzel bir bilgi. Benimde size soyleyebilecegim ufacik bir bilgim var. kahverengi sekeri, kucuk bir kapta balla karsitirip yuzunuze surdugunuzde, ciltteki olu hucreleri temizliyor ve ayni zamnda sonrasinda icindeki bal sayesinde, harika puruzsuz, parlak bir cilde sahip oluyorsunuz... bunu baska bir malzemeyle yogurt ve tarcinla toz tarcinlada deneyebilirsiniz, yalniz tarcin kahverengi seker kadar iri taneli olmadiginda, cok guzel bir netice vermiyebilir ama sonuc itibariyla her ikiside belilli konularda faydaki seyler oldugu icin cildinize katkisi her halukarda olacaktir, (cukur bir kapta, 2-3 yemek kasigi yogurda, 1-2 cay kasigi toz tarcini iyice karistirip yuzunuze maska gibi suruyorsunuz, 15 dak bekletip ilik suyla duruluyorsunuz).

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• bilmiyordum çok saçma. boynumuz pantolon belinden büyük olmayacağına göre tabikide arkada buluşurr

0|0
    0|0
  • öyle bir kitabım var lazım oldukça bakıyorum oradan.

0|0
    0|0
  • türk kahvesini köpürtemiyorsanız azıcık karbonat atın ortalık köpükten geçilmez :))

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Tövbe bismillahirrahmanirrahim. Ödüm koptu o nasıl bir bilgidir öyle? :)) Ben çekinmeden seksi vücudumla mağaza ortasında soyunurum, kimse de kınayamaz mağaza utansın. :))

1|0
    0|0
Yükleniyor...