30 Mart oy seçimleri yaklaşıyor

Haliyle 30 Mart'a 3 hafta kaldı. Bu sene oyunuz hangi partiye?

Ben oyumu CHP'ye veriyorum. (çare Sarıgül)

• AKP
    24% (5)42% (14)35% (19)Oy Ver
  • CHP
    71% (15)30% (10)46% (25)Oy Ver
  • MHP
    5% (1)24% (8)17% (9)Oy Ver
  • BDP
    0% (0)4% (1)2% (1)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
11|22

En İyi Erkek Görüşü

• tabiki Cumhuriyet Halk Partisi

3|2
    0|6
    • -4 verenlere diyicek lafla bulamıyorum

• zorlarına gitmiş

• Akp'nin yaptığı çokmu iyi bu sabah kalktık yatağımızdan karşıdaki Sarıgül pankartı yırtılmış oralardada en çok AKP adamları dolaşıyor insanın kalbinde CHP varsa bir pankartı yırtmak bizi sözümüzden döndüremez!

Erkekler Ne Diyor 21

• Sarıgül yeni yüzlerden değil eskiden zaten siyasi partilerdendir.

Şişli de neler yaptıklarını Şişli ler çok iyi bilir.

Rüşveti iyi bilir .

link

Şişli de yaşayan biri olarak Trafik en büyük problemdir ama trafik problemine çözmeyecek aksine artıran AVM leri bedavaya yasaya karşı gelerek şehir içlerinde AVM yasağını delmemiştir .

link

Böyle biri İstanbul un başına geçerse işte o zaman görürüz.

Kendisi yıllardır bekliyor. Kendisinin yükselişi CHP nin kötü gidişiyle orantılı.

Ayrıca CHP eski CHP değil. Yıllar önce uzun bir süre kapatılmış sonra tekrardan hortlatılmış bir partidir. İsmi CHP içi bambaşka ...

Sarıgül geçen hafta bir vatandaşa yumruk atması yaşlı bir adama hem de kalp hastası kabul edilemez.

Sarıgül ün bu davranışları yıllardır özlemi duyduğu yükselme hırsının dışa vurmasının sadece bir kısmı ...

Sarıgül bozuk siyasetin içinde epey bulunmuş eski yüz bir adaydır .

1|3
    0|0
    • Sarıgül bir kere dava açılmadan önce görüntüler istiyor kendisi yumruk atmadığın ısöylüyor o zmaan görüntü gösterin yumruk akttığına dair kardeşim... ikincisi gerçekten yumruk atmışsa haklıdır oraya gidipte ona HIRSIZ muamelesi yapıyorlar bence önce başbakanın milyar paralarla hırsızlık yaptığına bakmalı...

• Eski yüzlerden demem ne zannetin ? Hırsızdı hepsi . Yolsuzlar eskiden de vardı. Daha büyükleri de Atatürk döneminde de vardı Uyuşturucu tacirliği dünyaya rezil olmuştuk Atatürk bile birşey yapamadı.

Biri büyük öteki ufak biri çok eski meselesi değil . Rüşvet hırsızlık yolsuzluk yaygındır.

Kendisi İstanbul un başına geçse yumruk atmaktan beter edecek ..

İşte yumruk atıyor :

link

İstifini de bozmuyor.

Sonra parmağı burnunda beden dili bilen anlar!

• farkındamısın Başbakan Erdoğan dediki 30 Mart seçimlerinden sonra Facebook ve Youtube'yi kapatıcam dedi he oldu olacak birde bilgisayar denilen aletin kullanılmasını yasaklasaydı

• AK PARTİ ZATEN SANDIK BAŞINDA OLUCAM GÖREVLİYİM...

1|5
    0|1
  • Soru taraflı objektif bir soru değil. Aşağıda fikir belirtenlere ise hiç saygı duyulmamış herkesin iradesine saygı duymak gerek. Siyaset ne zaman gerçek manasını taşısa

1|1
    0|0
  • Genel oylamalara bakılırsa kadınlar daha bilinçli bu siyaset konusunda.Bazı dallamalar takım tutar gibi parti tutuyor.

2|0
    0|1
  • tek yol AKP

3|6
    6|8
  • CHP ye oy vermek ekmeği çöpe atmak gibidir OYUM AKP ye :)

0|6
    2|2
    • asıl AKP kazanırsa eyvah artık ben köye yollanırım

• alır ama Sarıyer'e ve ilçelerine dokunamaz Sarıgül belediye başkanı olunca

• onu da sarıyer düşünsün :)

• Sarıgül ruyasında secılır O'da Belki.

0|4
    3|2
  • çare morgül

link

1|3
    1|2
    • dalga geçmesene bak adamın kalbini pis kırarım haberin olsun

• tamam ya uzatma konu kapandı şimdi sırada önce balık almam var sonrada seçimlere...

• balığın olayım sev beni <3

• Saıügl bugün İstanbul için yapacklarını açıkladıda güldüm açıkladığı herşey şuan İstanbul büyükşehir belediyesinin gerçekleştirdiği şeyler. o yüzden Kadir TOPBAŞ ile yola devam yerelde.

en çok İzmir i bekliyorum İzmir değişim istiyor aslında

0|0
    2|0
  • ama böyle söylersen gizliligi kalmaz

0|0
    1|0
  • Ne Mutlu Türküm Diyene

Ne Mutlu Müslümanım Diyene

Açık açığa sölemim bari anlayan anlar :))

1|1
    1|1
  • CcC Milliyetçi Hareket Partisi CcC

1|0
    1|3
  • Sarıgül Uğursuzluk getirir demedi demeyin :)

0|3
    2|2
    • ne yapmış söyle bakalım

• AKP gelirse uğusuzluğun 1. hali gelir offf neler olucak neler... sen herhalde istanbulda yaşamıyon bilmen gerekirdi

• Milliyetçi Hareket Partisi

2|0
    0|4
  • Benim oyum anketin dışında kalıyor

0|0
    0|0
  • HDP desem dışlanırmıyım

1|3
    3|6
    • Geçenlerde bzm Orduda dayak yiyolardı sonra Giresundada yince iptal ettiler ztn ;)

link

• evet sağladık atalarım 1400 lerden beri, ben de çalışıyorum bu ülke için her yaptığım işte parayı değil ülkemi düşünüyorum. Biz kardeşlerimizi başta yanlış seçmişiz, atalarıma o yüzden kızıyorum tabi. Türk düşmanlarını destekleyecek değiliz ne bekliyordun ? ne verdiniz bu ülkeye düzen bozmaktan başka, sırtımızdan hançerlemekten başka. bitek diap ağa var , tek bir doğru 10000 yanlışı yok etmez. Türk milletine yaptığınız zulum karşılıksız kalmayacak. Türkler dostunu düşmanını gördü.

• @ skullandbones

Nedenmiş ?

Elinizde silah mı vardı ?

Sürü bilincindekilere kızma kızılacak birileri varsa başlarındaki çobanlar .

• Henuz aklıma yatan bır partı yok

2|0
    0|0
  • ıstanbulda mı :?

2|0
    1|0
  • Cemaatin adayı Sarıgül :)

0|2
    5|0
  • hic mi baska aday bulamadin

0|0
    2|0
    • gizli kişi sanane sanamı sorcam oy verirken ben CHP'Ye veriyorum ve B şıkkı burada kazananlar

• sor sor bana sor

• AKP densin değilmi olabilir ben saygı duyarım tamam ama hiç mi basa aday bulamaın lafı noluyor gizli adam

• akp

1|5
    4|3
    • oy verirkende kendini gizlicenmi

• iyi tamam saygı duyuyorum herkes gölgesiyle gidip oyunu kullansın!

• duyacaksın tabi.

Kızlar Ne Diyor 11

• CHP!

3 2 1 Kılıçdaroğlu

4|2
    4|3
  • Böyle özel sorular sorulmamalı aslında . Bir parti aklımda ama Akp değil :)

4|3
    3|4
  • Mhp .

1|0
    0|3
  • Bende CHP vericem.

1|0
    0|3
  • Haklı olana oyumu veririm CHP haklı diyorum

3|1
    2|10
  • Ama bu gizli birşey burada söyleyemem yanlız akp değil artık siz tahmin edin

2|0
    0|2
  • Ak Parti, yola devam. -*-*-*-*- (gizli değil)

1|3
    1|1
  • Boş oy.

2|0
    2|3
    • en uygun olmayan partıye bıle oy atmak boş atmaktan daha ıyıdır . aklın varsa secme hakkını kullanman gerekır. ( toplumsal mesaj )

• bencede bu insanoğluyla uğraşcana o kadar zahmete giripte gidip oy kullanma benim ablamda kullanmıcak

• mhp(raşit enhoş)

1|0
    2|3
  • B: CHPye verdm oyumuuuu

0|0
    0|0
  • bak birde bunlar var :D :D :D link

0|0
    0|0
Yükleniyor...