Hamamda peştemal mı giyersiniz şort mu?

ya bayanlar mayo mu peştemal mı giyersiniz?gece gece bu geldi aklıma.

0|0
10|8

En İyi Kız Görüşü

• İlk defa çok küçükken annemle gitmiştim..Zaten o da son oldu..Hamamın benim tarzım olmadığını o gün anlamıştım..

Hamama gidip de herkesin arasında üzerimde iğreti duran bir havlu ile yarı çıplak dolaşıp o nemli havasını koklayacağıma evimde sıcak banyomda doldurup küveti keyif yaparım daha hoş..Hem de evimin rahatlığında olmanın huzurunu yaşarım..

1|3
    2|0
    • öyle deme hamama gidince insanın yüzüne tenine nur geliyor hamamdan bir çıktık herkes yüzüne nur gelmiş falan dedi 1 ay banyo yapma hiç kirlenmessin dediler hamam çok etkiler ten rengini dahi açıyor insanın

• bende eve sauna yaptırdın sandım :)

• o kadar değil marlon :))

Kızlar Ne Diyor 9

• Peştemal sararım vücuduma :).

0|1
    0|0
  • hiç gitmedim .

0|1
    1|0
  • çıplak gidilir oğlum hamama

o değilde yaşlı teyzeler ne olur cidden çıplak gitmesin ya koridorda falan karşılaşıyoruz tiksin tiksinebilirsen

0|1
    1|2
  • Küçükken gittim korktum

Daha da gitmedim sdafgshdjf

1|1
    1|0
  • peştemal daha rahat

0|1
    0|0
  • Gitmem hamama

0|1
    1|0
  • Hamama hiç gitmedim.

0|1
    0|0
  • Bikini giyiyorduk hamam cok pis bir yer temizlenmeye gidiyorsun daha cok kirleniyorsun

0|1
    0|0
  • bende annemle gittim orda erkek bir çocuk vardı bende 1-2 yaş küçük ilk defa çıplak erkeği o zaman gördüm ...hatırladığım kadarıyla peştemal giyiliyordu o zamanda şimdide öyledir herhalde

0|1
    1|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Tabi ki peştemal..

0|1
    1|0
  • hamam da bir şey giymem ne gerek var bende olan herkesde var m.k :)

1|2
    1|0
  • Benim büyüdüğüm yerin kaplıcaları meşhurdu . 4 yaşıma kadar anneannem beni götürüyordu çocuk bu diye . Gördüğüm kadarıyla peştemal giyiyorlar :D

0|1
    1|0
  • Havlu dolayıp dolasirım hacım :))

1|2
    2|0
  • Başkan Peştemal i Giyceksin Sofra Beni Desenli Bacaklar Kıl İçinde Göğüs Desen Kadayıf Dolaşcan Öyle :D

0|1
    0|0
  • peştamal giyilir

0|1
    1|0
  • Ne giyerse giysin terler ;)

0|1
    1|0
  • havlu

0|1
    1|0
Yükleniyor...