Telekinezi olayı hakkında

şey varmı, ya da yapan vs beni bilgilendirebilirmi

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• Her şey ne düşünebiliyorsak, gerçekleşebilir felsefesine dayanmaktadır .

telekinezi teorisi;

Genelde telekinezi insanlar tarafından mucize ve az rastlanan bir yetenek olarak bilinir. Fakat bu düşünce tamamen yanlıştır. Bakın!

Her yaşayan insan bir beyne sahiptir. Tüm beynimizi kullanmıyoruz ama herkes kendine uygun olanı bölümü kullanmaktadır. Mesela bazı insanlar sanattan, bazıları matematiksel bilimlerden, bazıları spordan, bazıları da danstan hoşlanır. Bu liste uzayıp gider. Tüm bu aktiviteler beyinde farklı yerleri kullanırlar. Düşünce gücü de bunlardan biridir. Hepimiz bunu kullanıyoruz ama dikkat çekmeyecek kadar az. Mesela bazılarımız bazı şeylerin önceden olacağını bilebiliyoruz veya ilk tanıştığımız bir insanın karakterini kendimizce yorumluyoruz. Yani iyi ya da kötü olduğunu hissedebiliyoruz. İşte bu özelliklerimizin tümü düşünce gücüyle ilgilidir.

Tüm her şeyin arkasında yatan şey kendinize inanmamanızdır. Aynen bir çocuğun, Matematiği asla yapamam, çünkü çok zor! ya da bir insanın, Ben telekinezi yeteneğimle cisimleri oynatamam, çünkü böyle bir yeteneğim yok! demesi gibi.

0|0
    0|0
    • kız olsam verirdim la sana, peki en fazla ne kadar güçte olur bu beyin gücü yani neyi hareket ettirir ?

• en ağır araba olabilir lan :D olmadı çanta masa falan :D

• normalde kaldırabilecegin seyler dusun . sonucta arabayı elinle kaldıramıyorsun beyin göcu yasarsın

Kızlar Ne Diyor 2

• bugün tiyatro çalışmamızda kafa patlattık hiç bir şekilde konuşmak yok el kol göz işareti dahi yok aynı anda aynı hareketleri yapacağız aynı anda hareketleri bitireceğiz ve aynı anda daha önceden karar vermediğimiz bir şarkıya başlayacağız

yaklaşık 12 saatlik bir çalışma oldu mu?

kim bilir

0|0
    0|0
  • ben araştırmıştım bir kezde bununla ilgili bir soru sormuştum burada yapan varmış heralde bir kaç tane de onlarada pek inanmadım internete yazınca aşamaları çıkıyor zaten mum söndürme falan filan dene olursa haber ver hgdfsdf ama doğuştan gelmesi lazım böyle özelliklerin benim bildiğim Carrie Günah Tohumu'ndaki öyleydi doğuştan olmayınca zihini boşaltırsan olur yani

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...