Korecan olan var mi?

Ben korelileri ve dizi/filmlerini cok seviyorum. Seven var mi? Koreye gitmis biri varsa nasil biryer oldugunu anlatabilir mi?

0|0
6|7

En İyi Erkek Görüşü

• çok güzel gelişmiş bir ülkedir iki defa gitmişliğim var insanları da sıcak kanlı ve türkleri severler

1|0
    0|0
    • Herseyi anlatsan. Cok merak ediyorum. :D

• insanları çok iyidir sıcak kanlı çalışkan dürüst insanlar. kore savaşında yardım gönderdiğimizden dolayı türklere karşı bir sevgileri var. halkın çoğu ingilizce biliyor dil konusunda sıkıntı yok. yemek olarak da deniz ürünleri ve domuz eti tüketirler. ekmeği arasan da bulamazsın satılmıyor

• Cok saol. Yordum seni sorry.

Erkekler Ne Diyor 6

• çok fazla gezme imkanım olmadı ama insanları sıcakkanlı. Bu arada bir şey ikram ettiklerinde almazsan bunu hakaret kabul ediyorlar . O bakımda lokantada köpek eti yeme riskin var keza seviyor bu minyon sevimli insanlar köpek etini bir de deli gibi içiyo manyaklar. Türkiyeye geldiklerinde acılı adana ve arnavut biberi yedirip rakı içirecem. İkram reddedilmez ayağına yemediğimiz şey kalmadı orda intikamım feci olacak :)

1|0
    0|0
    • Evette misafirsek ve biz yemeyiz diyince israr etmiyolar diye okutsum bir yerde. Niye zorla yesiriyolar bunlar da. Acili yiyolarmis ondan intikam cikmaz. :D

• valla ben iş yemeğinde artık tükendim her şeyden yedik. belkide bizim arkdaş kafaladı beni bak şimdi kuşkulandım :) açı değilde baharat bizdeki acı onları öttürür :)

• O yemekler iyi yeniliyo mu? :D

• bende thailanlıları seviyorum D:

2|0
    0|0
  • küçük insanların yaşadığı uzak bir yer

0|0
    0|0
  • Çine gittim oda sayılır bence :) asya sonuçta

0|0
    0|0
  • Nedir bu kore merakınız arkadaş

0|0
    0|0
  • Nakaşi tukaşi karitakaşi derler :) sevecenlerdir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• dizilerini hiç izlemedim ama koreliler kesinlikle iyi film çekiyo :) görünüşleri o çekik gözleri yeter :)

1|0
    0|0
  • Ben varim bayiliyorum onlara ya :) ama bende senin gibi koreye gitmedim ve su aralar pek istegimde yok daha cok kanada merak konum oldu

1|0
    0|0
  • Ben ben ben :D Çok yakından takip ediyorum koyu bir ELF'im.. :)

1|0
    0|0
  • Ben de çok seviyorum yaramaz öpücük dizisine başladım bu ara :D

1|0
    0|0
  • Trt de bir dizi vardı; kuzenim izlerken yakalamasın diye o geldimi zaplıyordum, saçma sapan bir şeydi :D Yaban çiçegi diger adı boys over flovermıymış neymiş işte

0|0
    0|0
  • o oğlanları hiç hatırlatma bana...:/ kötü anılarım var..ghdfghf

0|0
    0|0
Yükleniyor...