Finlandiya'yı seviyor musunuz?

Evet bütünüyle, hakkında herşeyi bilin/bilmeyin Finlandiya size güzel geliyor mu, gelmiyor mu?

• Severim
    57% (4)80% (8)71% (12)Oy Ver
  • Sevmem
    43% (3)20% (2)29% (5)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Bu arada dünyanın en güzel dili bana göre Fince <3 Asalet akıyor:

link

link</a>

0|0
2|18

En İyi Erkek Görüşü

• İsveçte yaşadım, Norveçte bulundum, Danimarka'ya seyahat ettim ama Fİnlandiya'ya hiç gitmedim. Herkes Fİnlandiya için olumlu konuşuyor. Umarım bir gün yolum düşer o taraflara.

1|0
    0|0
    • Norveç hariç diğerlerinden güzel.

• Evet yaşarken öğrenmiştim. Anglosakson kökeni nedeniyle zor olmamıştı.

O kadar üstünler ki elin kıçı kırık afrikalılarına bile kucak açıyorlar. İsveçlilere ırkçı demeye getirdiniz ya. Pes ! Dünyada İskandinavya bölgesi kadar açık fikirli, mantıklı ve düzgün bir bölge yokken ona da garip bir şekilde çamur attınız.

Norveç ile İsveç'in birbirlerine ne kadar yakın olduklarının da farkında mısınız ?

İyi ki sizin anlamsız ve yanlış sentezlerinizin değeri yok bu dünyada.

• Ahaha Norveç'in nasıl kurulduğuna bakmayıp isveç ile norveçi bir tutmak...

Erkekler Ne Diyor 17

• Kala - balık demek diye hatırlıyorum.

Bir de oradan potansiyel bir müşterim var. Sayesinde çok sağlam siparişler gelebilir.

1|0
    0|0
  • iskandinav ulkelerini gezmeyi hep istemisimdir. Firsat bulamiyoz bir turlu.

1|0
    0|0
  • Nokia da gidince pek bir şeyleri kalmadı :/ en az İzlandaca kadar zor bir dil

1|0
    0|0
  • belgeselini izlemiştim,güzel bir şehir sadece tarihi ve insanı olarak değil

1|0
    0|0
  • çok soğuk :/

1|0
    0|0
  • abimin sevgilisi findi. Samimi oluyor insanı en azından benim tanıştıklarım öyleydi.Ülke olarak pek tanımıyorum.Güzelde değil açıkçası.

1|0
    0|0
    • Sokağa işiyorlar fin kızlar :D

• Evet, hepsi değil tabi varoş bölgelerinde işemek adet olmuş iğrenç bir kültür anlayışı aslında

• Öyle bir söyledin ki yanlış anlaşılmasın :D ohoo o yönden girersen amerika,kanada fransada da öyle semtler var.Olmayan ülke sayılı.

• bana güzel gibi geliyor bildiğim kadarıyla orada yaşamak en azından gezmek görmek isterdim

1|0
    0|0
  • Erkeklerin yanına oturmayın diyorlar birde cok disiplinli esitligi seven bir ülke devletide cok cümert insanlara cok yardım etmeyi seviyor gitmeyi isterim kaptan olıyım İNSALLAH gitcem

1|0
    0|0
  • aklıma futbol takımları geliyor ve berbatlar :D

1|0
    0|0
  • aklımdan bile geçmiyor

1|0
    0|0
  • çok sevdiğim ülkelerden biri

1|0
    0|0
  • Balık balık balık helsinki :))) çok güzel şehir.Ama Canım Türkiyemin yerini hiç bir cihan ülkesi tutamaz

0|0
    1|0
  • ingilizce öğrenip gitmek istediğim ilk yer kendileri.

1|0
    0|0
  • finlandiya ruhsuz geliyor bana

1|0
    0|0
    • Anladım, çoğu insana da öyle geliyor. Teşekkürler

• Bilemiyorum en güzel dili mi değil mi ama yaşanabilecek ülkeler arasında ilk 3 te olduğu bir gerçek.

1|0
    0|0
  • Eraamus tercihimde 2. Sira ve ins gidicemde (:

1|0
    0|0
  • Avusturya bin basar :P

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 2

• merak etmiyorum

1|0
    0|0