8 Mart kadınlar gününüz kutlu olsun..

link

link

link

lütfen yazıları okuyalım en azından bazı şeyler açısından bilgimiz olsun. yorum sizlerin.

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 7

• Birinci link: Bu senin hayatın, başkalarını, ''elalem''i bu kadar takma.

İnsanları, ''şucu'' ''bucu'' şeklinde ayırıp, kendi sığ bakış açısıyla yargılamaya bayılanları muhatap almıyorum. Sana ve linkteki gibi düşünenlere de tavsiye ederim.

İkinci linki sık kullanılanlara ekledim. Anlattıklarını biliyorum.

Üçüncü linke diyecek bir şey bulamıyorum.

Eşitlikçi biri olarak, özür dileyecek bir şey yaptığımı düşünmüyorum.

Bu link e de beklerim. :)

0|0
    0|0
  • senin ve tüm bayanların kadınlar günü kutlu olsun, mutlu olun, ama erkeklerede çok dırdır etmeyin, bakın bizim bir günümüz bile yok :)

0|0
    1|0
    • 364 gün 6 saat sizin gününüz olduğu için erkekler gününün ismi olmaması doğal..

• tamam dediğin gibi olsun, dayak yemeden kaçayım sözlü şiddede maruz kalıyorum gibi :)

• 8 Mart kadinlar gunu degil 8 Mart emekci kadinlar gunu kutlu olsun millete hocalik edecegine gunun ismini ogreneydin eyiydi ;)))

1|0
    0|0
  • 8 martta gün kadınlar günü

sorsan hergün hatırlıyorlar bütününü

bugün 8 Mart kadınlar günü

tüm erkekler etsin bir kadına hediye gül

0|0
    0|0
  • kız olmak kadın olmak kolay değil. artık kaderiniz mi böyle ne hikmetse bilemiyorum ama bazı hayvan erkekleri görünce erkek oldğumundan utanıyorum. kadınlar günün kutlu olsun demeyi çok isterdim ama kadınların bir gününü dahi özgür, hür geçirdklerine inanmıyorum. hep baskı, cidden.. insan yerine konulmuyosunuz bazı insan olmayan varlıklar tarafından. emekçi kadınlar var evet ama emekleri hep göz ardı edilyor. belki bundan 30 yıl sonra "dünya emekçi kadınlar gününüz kutlu olsun" diyebiliriz sizlere.

0|0
    0|0
  • seninde

0|0
    1|0
  • seninde kutlu olsun

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Tekrarlarım bitmeyecek, dizelerim de:

Bugünü sadece 'kadınlar' için değil, ezilen ve sömürülen insanlar için kutlamalı.

Dövülen, sövülen, hırpalanan tüm çocuklar için.

Savaşta acı çeken, anasız babasız kalan çocuklar için.

Emekçi olan ama emeği her zaman çalınan insanlar için.

Tecavüze uğrayan, oyuncak bebeklerle oynaması gerekirken eline gerçek bebek verip 'anne' denilen çocuklar için.

Zevk uğruna öldürülen, işkence edilen, hiç sanılan, kibri uğruna yok edilen hayvanlar, canlılar, insanlar için.

Sesi çıkmıyor diye, güçsüz diye dövülen, öldürülen tüm engelliler için.

Dövülen ve istenmeyen tüm yaşlılar için.

Bugün öyle bir kutlanmalı ki bu insanlar umutla dolmalı. Gözyaşlar dinmeli. Yaralar yok olmalı. Bugün acının son günü olmalı...

1|0
    0|0
  • Onlardan olduğumuz ve yaşamımızın doğumdan ölüme her anında varlıklarıyla onurlandığımız, ihtiyacımız olduğunda desteklerini esirgemeyen, eğiten, yetiştiren, bizi biz yapma yolunda yüreklerindeki sevgi ve şefkati karşılıksız veren fedakar kadınlarımızın Dünya Kadınlar Gününü kutluyorum.

0|0
    0|0
  • teşekürler sizin de kutlu olsun

0|0
    0|0
Yükleniyor...