Cemaatçiler hangi partiye oy verecek?

arkadaşlar malum cemaat ile ak parti arasında sürekli bir çekişme var sizce bundan sonra cemaat hangi partiye oy verir

0|0
10|27

En İyi Erkek Görüşü

• kardeşlerin kavgası it köpeği heveslendirmesin

0|2
    2|2

Kızlar Ne Diyor 10

• Geçenlerde muhabirler Gülen'in köyüne gitmişler.

Orada Mhp nin bayraklarının asılı olduğunu görmüşler. Demek ki, Mhp ye verecekler oylarını.

0|0
    0|0
  • bu ülke akp cemaatçilerin elinde kalmışsa yazıklar olsun bizlere

0|0
    0|0
  • izliyorum birisi cemaatlerin sayesinde bu noktadayken o cemaatler neden birden ülke düşmanı ilan edildi

0|0
    0|0
  • MHP'ye vericekler haberlerde göstermişlerdi.

0|1
    0|1
  • Chp'ye verirler gibime geliyor.

0|0
    0|0
  • bende cemaatçiyim.akpye vericem

0|2
    0|1
    • Tebrik... Bu son olaya kadar bende cemaatçiydim ama gördüm ki onların derdi sadece para.. bir din adamı nasıl beddua eder ? nerde samimiyet para akımı gidince nasılda çoştu , zalim esed için de öyle beddua etseydi ya madem o kadar güçlü nefesi var , ki bedduayı hiç bir zaman onaylamıyoruz , yapıyorsanda boşa yapma bari kendi kendisini bitirdi..

• aynen.ülkeyi ele geöçirmek istio feto tayyip istediğni yapmıyo.madem seviyolar ülkeyi ne işi var amerikada gelsin biz buradayız

• Tebrikler :)) ++

• Chpli oldular abcçdefgh

0|1
    1|1
  • Mhpye verirler. Sol partiye vermezler bence.

0|0
    0|0
  • Kendilerini bir yere bağlı hissedenlerin de işi zor

0|0
    0|1
  • Benim ablam cemaatci :)) sordum ne yapalim diye bekleyelim ben sana ogun gelince soyliycem dedi :))

0|2
    1|0

Erkekler Ne Diyor 26

• Cemaat CHP'ye oy vermez, MHP'ye oy verir diyenlerin; CHP'nin adeta tükürdüğünü yalayarak partiden kovduğu "Cemaatçi" Sarıgül'ü partiye aldığından haberleri yok mudur? Sarıgül'ün ilgili açıklamasını dinlememişler midi? Eğer dinlemişlerse, hangi cür'et ile her konuşmasında Cemaat'e ültimatom veren MHP'ye oy vereceklerini iddia etmektedirler?

1|1
    0|0
  • Kardeşim şu Cemaat hangi partiye oy verecek sorunsalından kurtulun yahu.Ben cemaat yurdunda kalıyorum.Yurt abisinin bize hiç şu veya bu partiye oy verin dediğini görmedim demiyorlar da zaten.Şunu diyorlar bölgenizde en iyi hizmeti kim yapıyorsa ona verin diyorlar.Ama bazı Cemaat muhalifleri çıkıp Cemaatin kemalist CHP ile işbirliği içinde olduğunu söylüyor külliyen yalan.

0|1
    0|0
  • Tanıdıklarım ve duyumlarıma göre CHP ye atıcaklarmış. Ancak koyu AKP li tanıdıklarım akrabalarım şuan sövüyo AKP ye ve MHP ye vericez diyolar(cemaat olmayanlar)

0|0
    1|0
  • daha önceki verdikleri yere vermeye devam edecekler. Daha önce de akp ye vermemişlerdi ki hükümede dost gibi görünüp arkasından kuyusunu kazıyorlardı enselendiler :)

0|0
    0|0
  • Mhp söylentileri geziyor ama onlar yine akp verir kardeşler kavgada etse ele karşı güç birliği yaparlar

0|1
    2|1
  • Cemaatin %6 oyu olduğu söyleniyor. Her ne kadar AKP'ye oy vermeyeceklerini söyleseler de bence en az %3'ü yine verecek. Diğer kısımlarından duyduğum kadarıyla da, AKP'ye en yakın parti CHP olduğu için ordan alınan oyu diğer tarafa vererek hükümeti geri çekip CHP'yi iktirdar yapacaklar'MIŞ. :)

0|0
    0|0
  • cemaatcıler neden akp ye oy verdıklerını bılıomuydu acaba sımdı hangı partıye vereceklerını bılsınler

1|0
    0|0
  • haber gelicekmiş onlara hepsi tek partiye oy vericek istikbaratmı alıcaklar artık nabıcaklarsa bizim hacı abi var mahallede ona sordum bende haber gelicek bize şuna oy verin diye dedi heralde feto telefon açıcak hepsine ya da twit atıcak bilemiyoruz artık :)

0|0
    0|0
  • Ben cemaatten olsam biri bana CHP ye ver dese terslerdim heralde bir sene önce onlari çin neler neler söyleyenler bugün bana bunu demiş olmaları saçma olur.. Tercihi AK parti olurdu :))

0|0
    0|0
  • Belediye seçimlerinde nerde akp'den sonra en çok oy alan parti hangisiyse onu destekliyorlar. Mhp güçlüyse mhp'yi, chp güçlüyse chp'yi. Genel seçimlerde chp'yi destekleyecekler gibi. Malum sarıgül adamları oldu artık...

0|0
    0|0
  • ay lauğ cemaat <3

0|0
    0|1
  • valla bunu bende merak ediyom

0|0
    0|0
  • Saadet partisine verebilir bilmiyorum.

0|0
    0|0
  • cemaat işi hikaye 3ünde bulundum kimde çıkarları varsa ona verirler çoğu zaman

0|0
    0|0
  • chp ye verecekler büyük ihtimal

0|0
    0|0
  • cemaat daha önceden kime verdiyse onlara vermeye devam etsin ;) bu işin dönüşü yok tarih boyunca bari bir tarafa bağlı kalsın ;)

0|0
    0|0
  • Dogrusu chp umarım bu sefer dogruyla yanlısı ayırt ederlerde chpye verirler :)

1|0
    1|1
  • BBP ye vereceklerini okumuştum bir haber sitesinde.

0|1
    0|0
  • Cemaatçi diyorsunuz. Cemaatçiler CHP e oy vermez. ! Saadet parti ya da MHP ye verebilirler.

0|0
    0|0
    • Bn CHP ye atıcakları duyumunu alıyorum sürekli ama bilemem napıcaklarını Sarıgülde etken tabi ;)

• C H P

0|0
    1|0
  • Chp ve Mhp ye. 2 sinide verirler bence :)

0|0
    0|0
  • Chp diyenler mal direk açıklama gereği duymam soruya gelince kardeşim öncelik Saadet ve Mhp dir

0|0
    0|0
  • cematin hiç bir partiye oy verecegini düsünmüyorum

0|0
    0|0
  • birleştirici chp tabiki kime olabilir?

0|1
    1|0
  • chpye vermezler

0|0
    0|0
  • Chp olacağını zannetmiyorum.Mhp ya da Sp olabilir

0|0
    1|0
Yükleniyor...