Nasıl kırdın kalemi ellerinle anlatsana

hepimiz çok zor kararlar verdik kalem kırdık ya da kıramadık can feda dedik karar vermek çok zor ben iyi bilirim kim dost kim düşman bu arada insanların düşüncelerini okumak zor değil ama değer vermek ve kalem kırmak köşeye sıkışmak tam bir macera

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• 7 Yıllık dostuma bir kalem kırdım kendimde kırıldım :( konuşmama kararı aldım onla kaçkere hançerledi beni ama yine gelmişdi evime şans istemek için an sonunda ben vurdum hançeri böyle bir dostlukdu

0|0
    0|0
    • iyi etmişssin

• Yaşadığım yer küçük onu bankada gördüm özledim valla ya , ama bana öyle bir darbe vurmuştiki en çok bunalım anımdayken herkesi küstürmüştü bana kovmakdan beter etmişti sonra kendi geldi çocukluk işde demişti her zamanki gibi ben görmezden gelmiştim ya ama ben onu niye kovdum biliyonmu niye yaptın bana dedim sen benim sevdiğim kıza bakıyordun dedi kaynar sular başıma geçti

• vay be dostluklar çoğunlukla hüsrana komşu

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 2

• Karar vermek icin üc gün düsünmüslügüm var ama kalemi kirdigim zaman senin dedigin gibi artik dönüsü olmaz..

Bu yüzden sabir ve iyice düsünerek kirmak gerek kalemleri.. yoksa.. kirik kalemler senin canini daha cok yakar

0|0
    0|0
  • elime öyle bir fırsay gemedii

0|0
    0|0
Yükleniyor...