Gaziantep insanı nasıl olur arkadaşlar :)

Gaziantep insanı nasıl olur Kayınvalidemi daha görmedim merak ediyorum hani kalıplaşmış illerin insanları vardır ya çok merak ediyorum ne derler bu gaziantepliler için

1|2
3|12

En İyi Erkek Görüşü

• onlardan incelik bekleme , insanca konuşmayı deneme anlamazlar...

cok cahilce kişilikleri mağlesef :)

0|1
    0|0
    • Kayınvalidemle iyi anlaşma hayalleri suyamı düştü :)

• Sen once insan ol sonra insanlar hakkinda yorum yap.
      Ha evet bu yorunum insanca olmadi ama senin gbi insan taklidi yapanlara karsi insan olamiyorum.
      Dogu illerini böyle insan dısı görenlerden nefret ederim.

• rapsodi olacak köpek çiçeğine koyduğumun piçi antepliler annenimi sikti böyle konuşuyorsun cahil annendir bacım çocuğu

Erkekler Ne Diyor 11

• @rapsodi3811 Tebrik Ederim, Siz Kendinizi Ne Sanıyorsunuz? @bnseemm Sizide Ayrıca Kutlarım İnsan Kaynanasını Ya da Bir Memleketin İnsanını Buradan Tanımlayabilir mi? Hadi Tanımladı Ona İnanır mı? Nesil Giderek Aptallaşıyor..

1|0
    0|0
  • Tanıdığım insanlar var. Aile olarak da çok değerli ve kültürlerini önemseyen yapıları var. Misafirlere karşı hürmetleri son derece güzel. Bence hiç karamsar olma..

1|2
    0|0
  • Yorumları okudum fakat insanlar bu kadar aptal olamazlar eic verdiğin @rapsodi3811 arkadaş resmen şaçmalamış.
    Kayın validen hangi semtte ve mahallede oturuyor.

1|1
    0|0
  • Şimdi Gaziantep dediğin yer 2 milyon nüfuslu bir metropol.
    Adam gelmiş diyarbakır'dan, urfa'dan, malatya'dan Gaziantep'li olmuş.
    Gaziantebin yerlisi dediğin insan %5 bilemedin %6 sen bu insalara bakarak Gazianteplileri yargılayamazsın. Gaziantepli bir kere kürt değildir. Memleket sevgisi vardır bir kere o adamda. Nüfusunun üçte birini (6317 kişi) şehit vermiştir antep harbinde. Elin vatansızı bayraksızı doluşmuş memlekete. Nüfusun %95'i antepli değil diyorum sana, sen gelmiş bana belki hayatında bir tanesini bile görmediğin (Hakiki) Gaziantepli için ''cok cahilce kişilikleri mağlesef '' diyorsun.

@rapsodi3811 Kusura bak sen tam bir o* çocuğusun.

0|0
    0|0
  • Bence memleketimizin insani Adamina göre.. iyiye iyi.. kötüye kötüdür. ve misafirperver sicakkanli paylasmayi bilen biriler.. nede olsa güneydogu insani baskadir:)

0|0
    0|0
  • çok iyi ve cana yakınlar

1|0
    0|0
  • cimri olur

0|0
    0|0
  • göbekli:)
    o kadar yemek, tatlı ve kebaptan sonra hali ile göbek kaçınılmaz son :)

0|0
    0|0
  • nefes alıp verıyorlar konusuyorlar yuruyor bole aynı sen gıbıler ya ınsanda yemezler

0|0
    0|0
  • Ben sevmiyorum anteplileri.

0|0
    0|0
  • pek kaliteli insanlar değilmiş bildiğim kadarıyla . özellikle erkekler.

0|0
    0|0
    • tabi genellemek yanlış olur . bir elin parmakları bir değil illa iyi insanlar da vardır içinde . tanımadan bilemezsin .

• ahhh ahhh :))))

• Senn nerelisin kaliteli

Kızlar Ne Diyor 3

• Insandan insana değişir başka şehirden göç olarak geldiyse seninkinin ailesi diyecek bir şey yok ama yerli Gaziantepliler çok çok iyiler bende antepliyim merak ettiklerini sorabilirsin

0|0
    0|0
  • Ben Gaziantep'te yaşıyorum ve insanlarından hiç hazetmem zaten alışamadım buraya ama genellemede yapamam tabi iyi ya da kötü diye

0|0
    0|0
  • Antebin yerlisi mi yoksa değil mi onu bilmek lazım önce

0|0
    0|0
Yükleniyor...