Kısa film çekelim mi?

elinizdeki malzemeler bir adam, bir kadın ve bir ev... 2 dakika süreniz var. ne kadar ilginç bir film çıkarabilirsiniz ortaya elinizdekilerle? yaratıcılığına güvenenleri görelim =)

Güncellemeler:
mesele kötüye çekilmezse seviniriz...

0|0
5|20

En İyi Erkek Görüşü

• Adam cok cırkındır kız adamı saclarını tarz yapar kılıgını tarz yapar baya uğraşır adamlar gülüşürler felan sonra adama bır ayna tutar adam bakarkı cok yakışıklı olmuş kızın yüzünde gülücükler felan acıyor adama sarılır adamda kızı yumuşakça ıter ve ceketını sırtına atar ve yazın son :)) 2 dk ya bu kadar olur :))

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Bir adam vardır, bir kıza aşıktır. Kız onu umursamaz, popüler çocuklarla takılır eğlenir, paralarını kullanır. O popüler çocuklar da onun fiziksel görünüşüne aşıktır sadece..

Aradan yıllar geçer, Kıza aşık olan genç hatrı sayılır zenginlerden olur, eskiden o gencin aşkını beğenmeyen kız, o gece onunladır, sabaha kadar sevişmişlerdir.

Sabah olur, kız küçük öpücüklerle bizim genci uyandırır, aralarında şöyle bir dialog geçer;

-Muhteşem bir gece geçirdim teşekkür ederim

+Asıl ben teşekkür ederim, kahvaltı hazırlayayım mı

-Hayır Aslı dışarı çıkacağım, sen de borcum ne kadarsa alıver kasadan

+Ne diyorsun şerefsiz!

- Bana namustan, şereften dem vurma kahpe! Sana aşıktım, benliğine aşıktım. Diğer puştlar gibi göğüslerine aşık olmadım

+(Gözyaşlarını tutar Aslı) Allah belanı versin senin!

Kalpler kırıldı, kapılar çarpıldı.. Arzu ettiği kıza kavuşmuştu Nazım, ama onu hayalindeki yere koyamadı, yakışmıyordu hiç. Hala daha seviyordu onu, lakin o sevgisine değil parasına gelmişti. İntikam gerekliydi, ama bu da tatmin etmedi.

Komidinden Aslı'nın fotoğraflarına uzandı Nazım, bir köşeye fırlattı, sonra eline geçirdiği silahla kendini vurdu, Nazım fiziken ilk defa ölüyordu..

1|0
    0|0
  • Bu filmin sonu kötüye gidecek, demedi demeyin :P

1|0
    0|0
  • biri duvardan salto atsın öbürü de video ya çeksin :D soru direk artı 18 i çağrıştırıyo haberin olsun :>)

0|0
    0|0
  • Adam isten cikip eve gitmistir kapiyi calar oper esini napiyon falan yemek masasina oturur tam lokmayi azina alcak bir ciglik salonun ortasinda masayi yok edercesine kalkar ve esi dogum yapiyor 2 dk sonra bir bakmis cocuk inga inga :))))) her her telas olmus isterseniz dogum olmasin 5 b kattan arabaya inmesini anlatan bir film yapabiliriz cok eglenceli oluyo nefes al ver olmadi ciglik at araba anatqhtari nerde babaaaaa ahahtari at yedigin fircalar cabasi :)))

0|0
    0|0
  • materyaller yetersiz karakterler tamamda yaratıcılığı konuşturmak için bir kaç nesne vermen gerekirdi. asıl yaratıcılık gidiş yollu belli olacak şeyleri tetikleyen nesnelerin elinde olmasına rağmen farklı bir hikaye ortaya çıkarmaktır. soru hatalı :)

0|0
    0|0
  • karıncanın biri çoook uzaktaki sevgilisinin yanına gidiyormuş demişlerki la olm gitme boşver ölürsün mölürsün sonra başımıza iş almayak karıncada demişki la yok olm ne ölücem belki yolda başka bir karınca bulurum demiş hihihi )))

0|0
    0|0
  • Herşey hazır, çocuk yapsınlar

0|0
    0|0
  • Ondan sonra türk erkeği niye böyle? 2 dk da o iş olmaz.

Bundan çıksa çıksa kadına şiddet kamu spotu olur.

0|0
    0|0
  • şeytan da ver sana çok satan bir film çekeyim :)

1|0
    0|0
  • 1|0
    0|0
  • 1 adam bir kadın bir ev :D
    filmin rengi belli oldu hocam

1|0
    0|0
  • Senaryo belli o zaman skjdfns

0|0
    0|0
  • Hani vardiya iste Evcilik oynatirim heralde:)

0|0
    0|0
  • brazzers a filmmi çekiliyo hayırdır...

0|0
    0|0
  • O filmlerden internette çok var. Kötüye çekmek için değil. O malzemelerle başka birşey olmaz. :-)

0|0
    0|0
  • milletin aklı başka yerlerde :)

0|0
    0|0
  • ben yönetmen olursam filmin rengi degişir hocam

0|0
    0|0
  • kadınla erkek dans ediyorlar ,ellerinde icki kadehleri
    cılgınca dans ediyorlar sonra bir anda müzik romantikleşiyor
    ve dans etmeye baslıyorlar ,yavas yavas dans ediyorlar
    adam kadını öpmeye calısıyor , kızda kendini serbest bırakıyor
    yavasca dans ederek birbirlerinin üstlerini cıkarıyorlar
    ic camasırlarını cıkarıyor kadın ,erkegin boynuna asıyor
    sonra adam kadını koltuga atıyor hızlıca ve pat bir anda elektirikler kesiliyor
    ortam karanlık ve tüm eglence son buluyor :) (pompaya devam)

nasıl güzelmi .d

0|1
    0|0
  • bir kadın ve erkeği geçelim sadece araba ve ben çok ilginç şeyler yaratırım :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Kadeh yok, halıya dökülecek kırmızı bir şarap yok..

Olmaz öyle film.

0|0
    0|0
  • Kadim erkek kavgasinin kisa sürekli olani kavgsaaa söylenen asla barismiyicam sözleri ve barisma şuradan belki amaniyi çekilirse güzel olabilir

1|0
    0|1
  • Bu adam ve bu kadın evde köleler

0|0
    0|0
  • Kadinla erkek kardes olduklarini ogrenir ve son bir sey yapamazlar evde zuhahahahahaa cok kotuyum

0|0
    0|0
  • adam hizmetçi kadın sahip adamı ezsin dursun

0|0
    0|0
Yükleniyor...