Hafta Sonu Planlarınız neler. ?

Koskocaman bir hafta bitirdiniz.? yarın cumartesi planlarınız nelerdir. Neler yapacaksınız.?

0|0
17|20

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 16

Erkekler Ne Diyor 20

• Sürgün İnek filmini izlemek için sinemaya gitmeyi düşünüyorum

0|0
    0|0
  • Cumartesi calisiyorum.Pazar gunu ise bir sinemaya gitme niyetim var bakalim :)

0|0
    0|0
  • sinemaya gitmek, kitap okumak, spor yapmak, arkadaşlarımla gezmek :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

0|0
    0|0
  • asosyalhayat.com...

THE END...

0|0
    0|0
  • Sabah dersanem var ama tatlı uykumu bölmeyip gitmemeyi düşünüyorum pazar gunu ıse her zaman ki gibi dersane ve evden eve valiz taşımalar falan bıktım artık

0|0
    0|0
  • Geçen hafta gittiğim CNR Kitap Fuarını tekrar ziyaret etmek, geçen hafta yüzeysel olarak gezmiştim bu hafta bitiyor bir kaç kitap daha alalım bakalım.

0|0
    0|0
  • şimdi şöyle bir planım var. 7 gibi kızılaya ineceğim, sonra 8 de tekrar geri geleceğim. ondan sonra carpe diem..

0|0
    0|0
  • Ben biraz Almanca çalışacağım. Bir de elimdeki romanı bitirmem gerekiyor bir an önce! :D

0|0
    0|0
  • Başkalarının planına dahil olmak üşengeçliğin dibindeyim :)

0|0
    0|0
  • Üniv. hazırlık :D Tıpış tıpış dersaneye :D

0|0
    0|0
  • deneme sınavı, sonra arkadaşla pes oynayacağız.

0|0
    0|0
  • satış staış satış yapacam

0|0
    0|0
  • yarın işim gereği odaya gidicem sonra eve gidip biraz oyalanıcam.sonra akşama doğru randevum var.

0|0
    0|0
    • Randevumu kiminle :D

• Tek rakibim THY :)

• bende ufaktan zıbarsam iyi olur malum yarın benim için de tempolu gün olacak hatta ertesi gün belkide sonraki günde.zaten bu gün saat 14:00 dan 19:00 a kadar şakır şakır yamurun altında hiç durmadan olta attım sıçan gibi ıslandım biraz erken uzanayım dinleneyim yarına çok yorulacam şimdiden hazırlanayım :)

• canım sıkkın bunalımdayım ne planı yakında istemedim bir haber daha gelirse yıkılırım.

0|0
    0|0
  • Hasta Hasta Evde Oturmak :)

0|0
    0|0
  • Spor salonuna giderim herhalde hava güzel olursada piknik yaparız.

0|0
    0|0
  • yan gelip yatacam ... ! oh be bunu söylediğim için çok mutluyum :D

0|0
    0|0
  • saçımı kestirip gelirim bir duşa girerim sonra ver elini mutlu mutlu büyük bir zevkle gelsin projeler gitsin dersler * ya böyle hayatın..

0|0
    0|0
  • yarın çanakkale konulu yarışma pazar halı saha ve orotoryo çalışması üstelik ygs ye hazırlanıyorum u arada

0|0
    0|0
  • Yarın ehliyet sınavım var.

0|0
    0|0
    • hangi sınavdan gümliyeceksin.

• zorlandığın varsa yardımcı olayım Özellikle MOTOR.

• Gerek yok, çok düşüncelisin. Sağol. :)

Yükleniyor...