Kürdistan kurulacak mı?

Şu an her şey Kürdistan'ın kurulacağına işaret ediyor.

PKK Doğuanadolu'da kendi polisini kurmaya başlamış bile

Güncellemeler:
Hükümet müsade ediyor arkadaşlar.

Biz klavye başından bir şey yapamayız.

0|0
7|28

En İyi Erkek Görüşü

• Kuruldu bilem. Bir iki ay önce resmi ilan ettiler. Suriyenin bir kismi suanda ordaki kürtlerin ellinde.

Türkiye sinirina tam bir kürdistan kurmaya calisiyorlar.

Durum Esada bagli, terörsitlere karsi kazanirsa belki bunuda engelleye bilir.

Yani kisaca Kürdistan suanda Suriyede mevcut sadece düzensiz ve bir resmi acilimi yok.

Bir kac sene icinde Suriyedeki gelisimlerlen beraber ama ilan edilir ilerde.

0|0
    2|2
    • Dünyanın gerçekten çivisi çıkmış insanlar artık zalimden yana kılıç sallar olmuş

Bunlar dimi teröristler ?

İnsanlığımdan utandım

link

• Hayatımın çoğu arap ülkelerinde geçti Ürdün Suudi Suriye Cezayir Tunus Libya ve Irak ve şu an Irakdan yazıyorum sana 2011 Şubat ayındada libyada idim iç savaş başlarken o yüzden kimin ne olduğunu çok iyi biliyorum

''Seriatci yabanci terörsitlerdir'' cümlenden de anladığım kadarı ile ya şiasın ya da ataist o yüzden seninle tartışmanın manası yok he diyip geçmeli

Erkekler Ne Diyor 27

• AKPKK sağolsun ülkenin içine ettiler

birkaç tane at gözlüklüde çıkmış halaaa bunları savunuyor... :((

inşallah MHP Yada HEPAR Başa gelirde ozaman

görürüm ben onların g...tünü ;)

5|4
    2|1
    • HEPAR gelse duman olurlar :)

• tek istediğim o zaten yaaa Pamukoğlu gelsin yemin ederim

eskiden o pkklıları nasıl dağıttıysa yine dağıtır ;)

ama şu akkoyun lar önümüzde engel işte yaaa

• cidden sen kimsin yaaa ? :D :S

• akp ye oy vermeye devam ederseniz maalesef kurulacak

2|5
    0|2
  • Doğu Anadolu da bunu yapamazlar :) bence dogru bilgiler ver guney dogu desen acaba derdim ama malesef asparagas

0|0
    0|2
    • güneydoğu ve doğu anadolunun bir kısmı imiş

• Hayal dünyasında yaşıyosunuz öyle bişey olamaz olmıyacak

0|3
    3|1
  • türk gencinin daha ölmediğini unutan gazete haberidir.kelleleri elimizde kalır.bu faşist bir söylem ve atar değildir.olacak şey budur,kanımızın son damlasına kadarda aslanlar gibi çarpışırız ülkemiz için.

2|2
    1|2
  • O değil de yıl olmuş 2014 neden halen bu kadar cahil insanımız var ?

Ne o öyle futbol takımımı kuruyorlar ?

Basitmi o kadar ülke kurmak ?

3|2
    2|1
    • Resimdeki kisiler teröristler evet. Suriyeye giren cogunlugu Sudi Arabistanli ve Türk olan Terörsitler.

Yoksa sen gercekten mi Suriye ordusunun bunu halka yaptigini mi saniyorsun ?

Yoksa Esadin mi bunlari yaptigini düsünüyorsun ?

Hayir bunlari yapa insanlarin kafalarini kesen cocuklari öldürenler Suriyeye giren Seriatci yabanci terörsitlerdir.

Ayni görüsntüleri Libyada gördük.

• Evet. Allahu Ecer bagrarak kafa kesenler Esadin adamlari ...

Ne diyeyim sana ? Hakli oldugumu biliyorsun ama abul etmiyorsun.

Tartismanin daha ne anlami var ?

• hukumete kalsa istanbula kadar satacak zaten

0|4
    0|1
  • Eğer bir şeçim öncesine kadar chp yi seçtirebilseydik yaklaşan seçimlerde milli hükümetin kurulması için bir fırsat olurdu.

Bugün chpyı büyük oranla meclise göndersekte kürdistanın temeli atıldı. Halk hazırlarndı.

15 sene önce BASBAS BAĞIRILDI. BU ADAM SAVAŞ ÇIKARMAK İÇİN GELİYOR: ÜLKEYİ BÖLÜCEK DİYE.

Evde zor duran yüzde elli MAĞDUR ETMEYİN ADAMI MÜSLÜMAN O DEDİ. Bugün ise aynı kesim zaten kurulacaktı. İyi yaptı diyorlar.

0|1
    0|0
  • Burda ne kadar kurulacak kurulmayacak desek boş. Biz zaten millet olarak yumurta deliğe dayanmadan iş yapmadıgımız ıcın beklerız hep.Bu bugune kadar hep boyle olmustur tarıhte de boyle. O yuzden Sanmasınlar kı ses cıkarmıyoruz elbet ses cıkaracagımız gunlerde gelır. Gorcez bakalım.

0|0
    0|1
  • bi türk olarak şunu sölemeliyim ki wilson ilkeleri kapsamında bunun olması gayet normal.ayrıca adamalar hak ve hürriyet istolarsa bir özerk devlet kurulabilir.ispanyada da fransada da bu böle.milliyetçilik bitti artık.ben bu hükümeti bu hareketinden dolayı kutlarım açıkçası

0|1
    1|0
  • neyin kafasını yaşıyorsunuz ya geri zekâlı mısınız öyle basit mi kolay mı emin ol kürtlerin çoğu buna karşı çıkar fazla cahil olmayın

0|0
    0|1
  • Türkiye de kurmasınlar da nerede kurarlarsa kursunlar veyahut da doğu anadolu da kuracaklar ise herkes kendi ülkesine gitmeli veyahut da Türkiye de kalacaksan Türkiye'nin kurallarına uymak zorundasın ve vize olayı da olmalı..Dürüstlük olmalı adaletli olmalı..

0|0
    1|2
  • Öyle bir ihtimal var mı?

Varsa biz niye varız!

1|1
    0|1
  • Hayal kuruyorlar...

0|0
    0|0
  • öle bsy yokk

0|0
    3|2
  • Yiyorsa kursunlar :D

0|2
    2|2
  • nah kurarlar

1|1
    2|2
  • Eğer cıktıkları ama geri girebilirlerse kürdistanıda kurarlar.

0|0
    0|0
  • Evet kurulacağını tahmin ediyorum

0|0
    0|0
  • Öyle bir şey olsa halk izin vermez, o devlet kurulmaz kurulamaz.

0|0
    0|0
  • 20 seneye kesin kurulur.

0|1
    0|0
  • kurulsun giderim..

0|0
    0|0
  • ya yalan haberlerle dolu medya ama şuan görüşte olucak gibi ama yaptırmayız bu ülke bölünemez !

0|0
    0|1
  • bdp yi idam sehpasına götürmeliyiz ve bdp destekçilerini bu ülkeden atmalıyız. tek çaresi bu

0|0
    0|1
    • o kadar şehit verdik ancak bu bdp li şerefsizler ne hakla meclisteler anlayamıyorum

• bı bk yapamazlar

0|2
    3|2
  • Ezberleri bozucaz

0|1
    0|0
  • sen inanıyormusun ?

0|0
    1|2

Kızlar Ne Diyor 7

• Bu hükümet le devam edersek o da olur.Bunlara müsade etmiyeceğiz.Biz bu devleti kızlı erkekli dedeli-neneli kurduk.Dağdan canımızı kanımızı dökenlerin nasıl olurda bizim toprağımızdan ülke kurmalarına akıttıkları kanın üzerini örtmelerine izin verelim?HAYIR ASLA

4|2
    1|4
  • Çok afedersiniz'de Babayı alırlar.

0|3
    3|3
  • Valla akp ve geri zekalı seçmeni olduğu sürece ülkenin durumu daha da vahim olacak gibi görünüyor. ha kürdistanı kurabilirler mi ? nah kurarlar o ayrı. bir de şeriat meselesi var tabi...

3|1
    1|4
    • canım artık halk ayaklanmaya başladı farkındaysan! nasıl biz bir şey yapamayız ? kendi adına konuş.

• klavye başından kalkmayan çok var. seni dahil etmiyorum

• Hocamın biri doğuda gorev yaparken, bir Hüso ağa varmış köyde.Bigün demiş ki bizim hocaya:

"Doktor kürtçe öğren, ilerde çok lazım olacak..."

20 sene geçmiş yaklaşık, adam haklıymış diyorum...

0|0
    0|1
  • kaçınılmaz son

0|0
    0|0
  • 'hayaldi gerçek oldu'! önceden o sözcüğü bile kullanamazdı kimse. ne hale geldik!

0|0
    0|2
  • Kurulacak.

0|0
    0|0
Yükleniyor...