Kızla muhabbet ederken sıra müzik konusuna geldiğinde neler konuşuyorsunuz?

Gizli Üye
kızla muhabbet ederken sıra müzik konusuna geldiğinde neler konuşuyorsunuz ..yeni konuştuğum birisi en başlarda konu oraya nasıl geleck ? nasıl soruyum nasıl cevaplar veriyim..espriyi bi kenara bırakıp ciddi olursanız sevinirim..iş bitsin ben sonra istediğinz kadar eğlenirsinz ama şimdi hiç sırası değil acil..

ne tür müzikler dinlersiniz cevabınız nedir ? benle ilgili yorumlarınızı en sona saklayın.
Kızla muhabbet ederken sıra müzik konusuna geldiğinde neler konuşuyorsunuz?