Kızla muhabbet ederken sıra müzik konusuna geldiğinde neler konuşuyorsunuz?

kızla muhabbet ederken sıra müzik konusuna geldiğinde neler konuşuyorsunuz ..yeni konuştuğum birisi en başlarda konu oraya nasıl geleck ? nasıl soruyum nasıl cevaplar veriyim..espriyi bi kenara bırakıp ciddi olursanız sevinirim..iş bitsin ben sonra istediğinz kadar eğlenirsinz ama şimdi hiç sırası değil acil..

ne tür müzikler dinlersiniz cevabınız nedir ? benle ilgili yorumlarınızı en sona saklayın.

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Müzik konusu açıldığında muhabbet çok uzar bende , çünkü çoğu müzik tarzını dinliyorum ve bilgim var .Öyle nasıl sorayım olaylarına girip kasmana gerek yok, direkt olarak "Ne tür müziklerden hoşlanırsın" diye sor muhabbet esnasında .Ayrıca müzik bilgin yoksa konu uzamaz ve keyifli olmaz ...

0|0
    0|0
    • tam adamına denk gelmişim :) evet bilgim yok o yüzden mevzu oraya geldiği zaman kısa sürecek bariz belli yani..nerden başlamam lazım bilmiyorum..bana yardım edebilir misin bu konuda ?

• vayy bee kralsın :) sana istek yollayabilir miyim ordan konuşsak bildiğin kadarını da bilsem bilgi bilgidir bakarsın lazım olur :)

Kızlar Ne Diyor 1

• Bir kızın dinlediği müzik tarzları standarttır zaten pop, rock, bunların giyiniş tarzından söylemlerinden imzalı resimlerinden bahsetmeniz yeterli.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• ajda pekkan filan diyorum

0|0
    0|0
  • ya dostum sohbeti kurgularla yapamazsın kadınları çok basit görüyorsunuz

0|0
    0|0
    • kurgu değil ben kızdan çok kendimle ilgili bişeyin peşindeyim..halletmem gerek bi mevzu bu..

• işte kurguluyorsun ne konuşacağını...nasıl konuşsam kızla diye düşünmek nedir

• yahu sen soruya takılma esas sorun bende kızla olsa nolacak bugün bu kız yarın başka bi kız ama ben hep aynı olmayım esas mesele bu sen sıyrıl sorudan

• genelde pop,remix,club,house dinlerim ve kulağa hoş gelen tarzı farketmeyen müzikleride dinlerim

link

0|0
    0|0
    • kızla muhabbetin oldu mu bu konuda

• başka favorilerin varsa onları da dinlemek isterim bol bol yolla ..:) tarzın hoş bence :)

Yükleniyor...