Revolutıon izleyen var mıaranızda?

son bölümü izleyenler gerçekten çok iyi değilmiydi?

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• Bir ara izliyordum lakin sarmadı..

0|0
    0|0
    • keşke bırakmasaydınız

• dizi artık işin aslına dönüyor elektrikler neden gitti bilim kurgu matematik fizik. fringeyi aratmayan bir dizi oldu

• Konusu etkileyici lakin dediğim gibi sarmadı.

Erkekler Ne Diyor 6

• son bölüm çok iyiydi gerçekten. bir an matrix, inception gibi filmlerde olduğu gibi heyecanlandım doğrusu ^^

0|0
    0|0
    • ben ekrana yapıştım bildiğin :D

• İlk sezondayım milisler filan baya güzel gibi sardı dizi ilerde dahada hareketleniyor mu yoksa bırakıyım mı :(

0|0
    0|0
    • dizi bilim kurguya dönüyor inanılmaz derece şaşırcaksınız

• vay naltak charlie akselamdkal amcasında tam yiyici tipi var zatenn :( bu aralar vikings supernatural the originals shameless filan takılıyorm fırsat buldukca ona bakıyorum yabancı dizilerde bilim kurgu pek tad vermiyor ama dizi yok onu izliyoruz bugun sabaha kadar onu izliemeyi düşünüyorum ya da breaking bad

• breaking bad çok özlüyorum ama sen revolution dön bence

• Hacı bir filmden duyguyu alıyosan o iyi filmdir

0|0
    0|0
  • benim hoşuma gitmedi

0|0
    0|0
  • valla bakmak kısmet olmdı daha :(

0|0
    0|0
  • evet diziyi çok güzel bulmasamda bilim kurgu diye izliyorduk ilk defa bu bölümde bilim kurgu oldğunu hissetirdi zaten diğer bölümler genelde vasat oluyordu bu bölüm harbiden iyiydi iyi bir kurgu vardı

0|0
    0|0
    • ben ekrana yapıştım resmen izlerken çok güzel bir bölümdü öyle değilmi

• ben bilimkurgu filmlerine bayılırım çoğunu izledim dizileride severim ama ilk bölümden beni yakalarsa yakalar ben peşinden koşmam dizinin :) valla eski dizileri özlüyorum ben artık o kadar iyi yapımlar çıkmıyor bazen film bulamayıp eskileri izliyorum film bile kalmadı

• aynen :D

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...