Karga besleyip eğitmeye çalışan oldu mu?

iyi hırsız olurmuş :) öyle bir söylenti var sizce doğruluk payı nedir

Güncellemeler:
Teşekkürler arkadaşlar merakdan sordum ciddi değildi zaten elde camın önünde ki kumrular var :)

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• Kargalar, Kuzgunlar ve bazı kuş türleri parlayan eşyaları ve hatta taşları alıp yuvalarına götürmeleri ile ünlüdür. Bu durum daha önceden de görülmüştür. Eğitim ile nasıl bir sonuç sağlanır bilemiyorum lakin bu hayvanlar içgüdüsel olarak bu nesneleri sadece yuvalarına taşırlar.

0|1
    2|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Ona hırrsızlık öğretene kadar

git kendin çal

günahı aynı

0|1
    0|0
  • hırsızlıkmı yaptırcaksın?

0|1
    0|0
  • Korkarim bn onu beslemeye

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Biz yavrudan büyüttük hala Yanımda fareyi falan didikliyor her yanına gittiğimizde merhaba diyor anne diyor batış diyor bir ara bizim komşunun çocuğu ona küfür öğretmişti bize p**evenk diyipmdurduğu bir dönem olmuştu onu her mutlu ettiğimizde bizide teşekkürler Amaçlı başkalarının evinden Çay kaşığı falan getiriyordu şimdi Çakıl getirmeye başladı adını karaoğlan koyduk :D

0|1
    0|0
    • İşte o çay kaşığı çakıl taşı yerine altın pırlanta getirse :) soruyu aslında böyle bir cevap için açmıştım Teşekkürler cevabın için gerçekten güzel hayvanlar

• Bir şey değil de hala inatla Çakıl getiriyor bütün Çay kaşıklarını Alıp kaba koyardım ama şimdi ben ne yapayım çakılları birde fareyi hala rahat birakmadı ışığı çok ilgisini çekiyor ama yimese küçük dostumuz için değer çakıllarında toplarız :)

• Adamın gözünü oyar yav o :))

0|1
    0|0
  • Eğer öğretebilirsen önce başbakanın evine girsin :D

0|1
    2|0
  • Kargalar zekidir..

0|1
    0|0
  • Banka da soyabiliyor mu lan bunlar

iyi para veririm bak

fifty fifty