Hangi yabancı dizileri tavsiye edersiniz?

Breaking Bad ve Game of Thrones kalitesinde dizi arıyorum :) Bulamayabilirim ama sizin izledikleriniz arasından bir deneme yapmak isterim. Takip ettiğim diğer diziler:

Black Sails

The Walking Dead

The Big Bang Theory

Vikings

Daha önce izlediğim diziler:

Lost

Rome

Weeds

How I Met Your Mother

The Tudors

Güncellemeler:
Hepinize teşekkürler arkadaşlar sorum hala güncel bir şey eklemek isteyenler için, şimdilik True Blood ve Hell On Wheels'i takipteyim. Arrow, Mad Men ve Prison Break'e bir şans vermek istiyorum.

0|0
6|2

En İyi Kız Görüşü

• sons of anarchy

hell on wheels

fringe

the sopranos

american horror story

mad men izleyebilirsin

0|1
    0|0
    • Hell on Wheels'i 2. sezon başında bıraktım geri dönsem mi :) teşekkürler yorum için

• Şöyle diyeyim aslında dizi gerçekten çok hoşuma gitti ilk sezonu çok beğendim ama bir kopukluk oldu nedense. devamını izlemeyi düşünüyordum şimdi hatırlamış oldum sayende :) Mad Men'in de ilk 6 bölümünü izlemiştim kaliteli dizi ama ağır gidiyordu konu ileride canlanıyorsa ona da devam edeyim ?

• edebilirsin

Kızlar Ne Diyor 5

• How ı met your mother ve game of thrones <3 <3

Bunlar dışında true blood izliyorum.

0|1
    0|0
    • True Blood vampir temalı mıydı ? Arkadaşlarım da tavsiye etti ama diğerleriyle arasında ön plana çıkan özelliği nedir? Mesela Walking Dead'e başta soğuk baktım hani bilirsin tipik zombi temalı dizi :) İlk sezonu çok hoştu izlerken farkı anladım. şimdi 3.sezonda baymaya başladı :)

• Vampirli ama tipik vampirli değil işte. The vampire diaries falan halt yemiş bence. Bir kere yetişkenlere göre bir dizi. Bol +18 li ayrıca vampiler insanlarla bir yaşıyor ve insanlar varlıklarını biliyor. Çok renkli karakterler var dizi de ve sadece vampirler yok. Kurt adamlardan perilere cadılara, şekil değiştirenlere her şey var. Ve bu dizinin kitap serisi de var.

• O zaman listeme ekledim en kısa zamanda başlarım, teşekkür ederim

• Vallahi ben hep vampirli filmler izliyorum çokta hoşuma gidiyor. The originals ve draculayı takip ediyorum şuan da tavsiye ederim ama aralıklarla yayınlıyorlar bölümleri sinir oluyorum açıkçası bekle bekle günler geçmiyor...

0|1
    0|0
    • haha :) bir de bana sor Game of Thrones için her sene Nisan ayını bekliyorum, ne için ? sadece 10 bölümcük :D

• Ben 1 bölümcük için neredeyse 10-15 gün bekliyorum malesefffff. :)

• ARROW U İZLEMEDEN SAKIN ÖLME MÜPTELASI OLDUM Bİ SONRAKİ BÖLÜMÜ BEKLERKEN CANIM ÇIKIYOR RESMENN!

0|1
    0|0
  • masters of seks

0|1
    0|0
    • Konusu ne diye sormaya çekindim bir an :D imdb puanı yüksekmiş ilk defa duyuyorum bu diziyi.

• ilk bölümü denemekte yarar var sanırım genelde olayı patlatıyorlar ilk bölümde.

• ilk bölüm çok iyi ya . aklıma geldi diğer bölümler ve karakterler özledm o diziyi izlemeyi

• merlin

0|1
    0|0
    • evet onu da e2'den arada sırada takip ediyordum, teşekkürler :)

Erkekler Ne Diyor 2

• Prison Break izlemedin mi gerçekten ayıp sana :) 2005-2009 yılları arasında çekilmiş olsada şuan hiçbir Türk yapımcının yapamıyacağı kadar kaliteli ve güzel bir dizi

0|1
    0|0
    • Prison Break Pilot bölümü izledim ve mahkumu kendi tasarladığı hapishaneye göndermelerini mantıksız buldum :) ama aksiyon olarak izlenebilir sanki.

• Tamam bir an şiddete dayalı bir dizi olmasından çekindim :) tekrar yorum atarım izleyince

• Filmde akıl baskın geliyor :D Michael Scofield in muhteşem zekasıyla yaptığı hayranlık bırakacak planlar asla pişman olmazsın :D

• teenwolf, hanibal , wikings fena değil

0|1
    0|0
Yükleniyor...