Game of Thrones dizisinde en sevdiğiniz replik hangisi?

Game of Thrones dizisinde en sevdiğiniz replik hangisi? Benim;

'I swear to you, sitting a throne is a thousand times harder than winning one.'

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• Tyrion Lannister'in soyledigi bir laf vardi.

My mind is my weapon. My brother has his sword, king robert has his warhammer, and i have my mind..

Daha devamida varda hatirliyamadim su an. Kilic biley tasina ihtiyac duyar,zeka kitaplara falan die devam ediyordu replik yanlis hatirlamiyorsam.Adam cuce falan ama firildak gibi oynuyordu milletle :) Yeni sezonu bekliyoruz bakalim. Ha bu arada winter is coming :)

1|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 8

• 1|0
    0|0
  • lannisters always pay their debts

1|0
    0|0
  • ''En soylu lorddan, en aşağılık lağım faresine kadar, Her adam kendi ektiğini biçecek.Ve sana söz veriyorum ki Davos; bazıları parmaklarının ucundan fazlasını kaybedecek.Onlar benim krallığımı kanattı ve ben bunu unutmayacağım''
    -Stannis Baratheon

1|0
    0|0
  • Cüceyi öldürecekleri bir sahne vardı nasıl ölmeyi istiyorsun diye soruyordu adam 80 yaşında yatakta bir kadınla... diye devam ediyordu

1|0
    0|0
  • Targaryen Hanesi'nden İsminin Birincisi Daenerys Fırtınadoğan, Büyük Çöl Deniz'in Khaleesi'si, Ejderhaların Annesi, Zincir Kıran, Andallar'ın ve İlk İnsanların Kraliçesi, Yedi Krallık'ın Hükümdarı, Diyarın Koruyucusu!

0|0
    0|0
  • Türkçesini yazsaydın bari

0|0
    0|0
  • Hükmü veren kılıcı sallamalı. Eddard Ned STARK

0|0
    0|0
  • ''çünkü ben senin babanım '' - ''yooooooo''

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• çok var yaa :) geriye dönüp tespit etmek lazım :))

boyundan büyük süper cüce Tyrion Lannister'ın kiler bir süper geliyor :))

1|0
    0|0
  • hodor derdim ama ,

0|0
    0|0
    • let me give you some advice, bastard: never forget what you are. the rest of the world will not. wear it like armor, and it can never be used to hurt you.

• Sen günahkar bir kadınsın. Neden tanrılar bana günahkar bir kadını sevdirdi?

Jaimenin bacısına söylediği söz :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...