Kızlara fazla değer verince neden böyle oluyor ?

Arkadaşlar Yeni ilişkiye başladığım biri var ilgi gösteriyorum Kimseye yapmadıklarımı yapıyorum onun için Şiir bile yazdım Facemi kimse için dondurmamıştım onun için dondurdum ama şimdi Bana ufacık konularda trip atıp duruyo Dün desen mesajıma Cevap vermedi Ben daha öncekilere hep ilgisizdm ama onlar peşmden ayrlmyodu illa öyle mi olmam gereiyo ?

Güncellemeler:
Bide bana .seni kaybetmekten Korkuyorum diyor Ama yaptığından geri kalmıyor

0|0
6|4

En İyi Erkek Görüşü

• kaçan kovalanır taktiği dedikleri bu olsa gerek...

empati kur biraz dostum . kız senınle cok ılgılense sana cok deger verse senı cok düşünse pesınden ayrılmasa ne dersin? sıkılırsınız , bir tarafın kalkar, rahat bırak da bır nefews alayım dersın , sureklı aradıgı zaman bazen acmak ıstemezsın..

ama burada roller berillenmiş coktan . kaçan kız kovalayan sensın ..

neden rolleri degıstırmıyorsunnn?

bundan bır kac hafta once bır kızla tanıstım . kız oldukca ılgılı bana ama ben soguk davranıyorum

kız bana mesaj cekıyor gunde 2 defa arıyor ben oyle ararsada olur aramasada olur hesabıı..

hatta bır keresınde gunde 2 defa acmadım . 3, arayışında uyuyordum ve yanlıslıkla telefonu mesgule aldım . kızı aramadım cunku mesgulüm o zamanlar.

neyse bu benı ertesi gun aradı bir actım . neden acmıyorsun ya telefonları falan.

neyse uzatmayayım ya dedım ısım vardı boyle boyle bıraz konustum .

kızı uzdugumun farkındaydım artık her gun her aksam ben arıyordum kızı .

boyle bır kac gun sonra aha ne oluyor lan.?

eskıden benı arayıp konusalımmı bıraz dıyen kız sankı zorla konusyordu. hanı bıtsede konusmamız yatsak hesabında . sankı kendı kendıme konusyorum hıssedıyordum kendımı.

neyse boyle bır gun daha konusuyoruz bır soguk bır soguk ben bile ınanmadım .

- en son bır bucuk hafta once aradım mesgule aldı bir dahada bana geri dönmedi

dedım baslatırım boyle işe bende aramıyorum dedım sıldım numarasını

aradan 1 hafta gectii. baktım gece benı arıyor . ulan aramamam gerek ıste ama arıyorum ıste dayanamıyorum . en son 2 gun once aradım mesgulum dedı

dün aradım yıne musait degılım dedi

dun gece aradım açmadı...

ulan dedım bu saatten sonra senı arayanın dedım kendı kendıme...

bu işler boyle dostum ne yaparsın.

1|0
    0|1
    • EVET KARDEŞM HAKLISIN BENDE ÖYLE YAPICAM SENİ KAYBETMEKTEN KORKUYORUM DİYODU BANA HEP

• oyle telefonu alıp mesajlarını karıştırmaya gerek yok adamım .

işten cıktıktan sonra bıraz konusmak ıstedıgını soyle.

bir sorun olıp olmadıgını sor. son gunlerde senı mutsuz goruyorum .

bana anlatmak ıstedıgın bırseyler varsa cekınmeden soyleyebılırsın dee.

ve budurumun senı uzdugunu soyle.

bu ılıskıyı ayakta tutmayı ıstıyorum de. ama bazen yoruluyordum de

de bılrsey ama telofonundakı mesajlara bakma. sakın

sınırlenırsın o sana bır sey soyler sen ona soylersın daha kotuye gıdebilr

• ama merak ediyorum eğer konuştuğu biri varsa zaten orda bitirirm herşeyi en azından emin olurum biri var mı yok mudiye

Kızlar Ne Diyor 6

• Evet illa oyle olman gerekiyor. Sende o sana mesaj atınca cevap verme. Misilleme her zaman iyi bir ogreticidir. Klişe ama kacan kovalanıyor hep. Su sevgili icin kendinden taviz verme olayını da bırakın artık ne o oyle liseli ergenler gibi. Face sifresi verme dondurma falan. Yapacaksan da o istedigi icin degil kendin,icinden geldigi icin yap. Ve yersiz triplerini umursama,kendi ozur dileyecektir zaten. Fazla ustune dusme onu bogarsın ve seni su an yaptıgı gibi keklik konumuna alır.

0|1
    0|0
    • zaten o istemedi ben içimden geldiği için dondurdum bunu onada söyledm daha önce kimse için yapmadım ilerki zamanda sorun cıkmasın diye içimden geldiğini söyledim. dün gece mesaj atmadı sabah bna mesaj attı bnde şmdi cevap atmıyorum sabahtan beri 12 tane mesaj attı cevap atmadm artk mesaj atmyo bugn gerekrse gidip yüzyüze konuşucam..

• onu Kendinden bir sure mahrum bırak. Ki bir daha aynı seyi yapmasın. Nasılsa yeni basladık deyip prensiplerinden taviz verme. Hosuna gitmeyen her sey icin koy tavrını.

• Tavrımı koyuyorm zaten bak şmdide mesaj attı 2 tane saat kaç oldu hla mesaj atmyosun yazmş sinrli bir şeklde. akşam gidp yüzyüze mi görşsem aceba ?

• kızların yapısında trip var ablacım fazla takılma.. ilgisiz olursan bu kıza da seni bırakır öyle bişey skaın yapma..

0|1
    0|0
    • abla güzel sözler yazıyorum ilk zamanlar cok hoşua gidiyodu sen nasl bişeysin böyle vs şeyler söylyodu şimdi umursamıyodu pek napcam ben ya

• öyle gösteriyodur hosuna gidiodur sen takma böyle şeyler ablacım güven bana :)

• Tamam teşekkr ederim ilgilendiğin için .)

• Illa oyle olmana gerrk yok tabikide.ama ben suna inaniyorum Ikna olmayan kadin yoktur.ikna edemeyen adam vatdir;))) devam ett bence;)

0|0
    0|1
  • Evet öyle olmalısın.

0|1
    0|0
  • dengeyi bulun arkadaşım sizde. ayarsız mısınız nesiniz ya hiç aramıyonuz ya cırt pırt arıyonuz.

0|0
    0|1
  • Dengeyi iyi tutturman lazım

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 3

• dostum ilk zamanlar vereceksin ilgiyi sonra çekileceksin geriye..

sonra baktın şey olmaya başlıyor yine vereceksin ilgiyi.. çekileceksin geriye..

sürekli geri çekilme veya ilgi olursa olmaz.. terazi gibi ortayı bulacaksın..

0|1
    0|0
  • değerli oluyorlar

0|1
    0|0
  • hiçbir kadına fazla değer verme türk olsun yabancı olsun hemen şımarıyorlar özellikle türk kızları

0|1
    0|0
Yükleniyor...