Erkeklerde niçin meme uçları bulunmaktadır ?

Bir işe yarar mı... Hadi bunu evrimcilerle devrimciler açıklasın...

0|0
9|11

En İyi Erkek Görüşü

• Genlerimiz aynı da ondan.

Evrimsel olarak erkek meme dokusu bir işe yaramadığından büyümemiştir. Bayanlarınki işlevsel olduğundan büyümüşdür. Tahta göğüslü bayanlar erkekler tarafından tercih edilmediği, edilse de çocuklarını emzirecek yeterli sütleri olmadığı için doğal seleksiyonla ayıklanmışlardır. Erkeklerde ise meme dokusu doğal seleksiyona uğramadığından öyle kalmıştır. Ha niye tam olarak yok olmamıştır? Genetik. Zaten bir şey yok olmaz öyle hop diye. Sadece ufalır...Yılanlarda da körelmiş kol ve bacaklar bulunur mesela. İşlevsel değildir. Oda aynı sebepten ötürü küçülerek yok denecek düzeye gelmiştir...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Süs olsun diye :/

0|1
    0|0
    • Ne yani şu an baş ve işaret parmaklarımın arasında sıkarak yuvarladığım şey benim süsüm mü ? :)))

• Açan çok oluyor düğmeyi ama kalp atışlarımın darbesi geri püskürtüyor içeri girenleri..

• Vayy sen püskürtüyor olabilirsin :)

• Bulunmaması için mantıklı bir sebep söyle?

0|0
    0|0
  • vardır bir hikmeti :O

0|1
    0|0
    • ama süt gelmio panpiş:))))muskata devam:))))kabul et yav:)

• mesela beyinde bazılarında işe yaramıyor ama var. senin gibi asdfgh

0|0
    1|2
  • evrimcilerle devrimciler yanıtlasın deyince boş bıraktığım soru, geçtik

0|0
    0|0
  • valla Allah yaratmıs.. ne diyelim..

0|1
    0|0
  • Neden hep evrimciler ateistler açıklasın diyorsunuz...Ha doğru çünkü onlardan başka kimse açıklayamaz.İmamlar a sorsanız arıza verir bide unv okuyolar asdfghj o çok laf edilen ateistlere muhtaciz kabul edin link

0|0
    0|1
  • emicin onları haci seninkileri emen olmamış anlaşılan sorduğuna göre ... benimkiler emilince zevk veriyorsa sizinkilerin de vermesi lazım sinir uçlarının yoğun olduğu yerler onlar işte

0|1
    1|0
  • Sadece kadınların süt keseleri olmasına karşın, embriyonun ilk oluşum aşamasında kadın ve erkekler olarak gelişmemiz benzeri biçimde başlar. 6 haftalık olana kadar, embriyo kadın şablonunu takip eder. Taki erkek cinsiyet kromozomu devreye girene kadar. Ancak bu aşamada artık erkeklerin memeleri oluşmuştur bile...

0|1
    0|1
    • kopyala yapıştırın sonucu pişti olmaktır... :) Aşağı bak :)

• meraktan bir baktım bu cevabı buldum :D :D

• aynen pişti olmuşuz boşver kanki dkjdg

Erkekler Ne Diyor 10

• Devrimcilere laf sokmak için saçma yollara başvurmuşsun sadece. Bunu zaten bilim insanları açılmıştır. Her şeyi devrimcilere sorduğuna göre demek ki çok öğreneceğin var onlardan.

0|0
    0|0
    • Solak devrimcileri dikkate almıyoruz... İslam devrimcileri bu aralar "in"... siz köşede durup sıranızı bekleyin... Zaten SSCB de dağılmış, CHP de..

• Guy Fawkes in kim olduğunu öğren bir :) Sevgili devrimci :)

• Sen de islamın tanımını öğren bir. Anlamı boyun eğme, itaat etme olan bir konuda asla bir devrimciden söz edilmez. Aynı cümlede kullanmak bile bir hatadır.

• Evrimcilerin genel açıklaması belli zaten. islamcı kesimin açıklaması da "Allah en iyisini bilir ve o bölgede çok fazla sinir olduğu için cinsel uyarılmada etkisi fazlasır." kısmında olacaktır en fazla.

0|0
    0|1
  • Sadece kadınların süt keseleri olmasına karşın, embriyonun ilk oluşum aşamasında kadın ve erkekler olarak gelişmemiz benzeri biçimde başlar. 6 haftalık olana kadar, embriyo kadın şablonunu takip eder. Ta ki erkek cinsiyet kromozomu devreye girene kadar. Ancak bu aşamada artık erkeklerin memeleri oluşmuştur bile...

2|0
    0|2
  • Devrimcilik ne alaka hadi evrimi anladım. Cevaba gelirsek;

Örneğin fare ve sıçanların erkeklerinde meme dokusu hiç bir zaman süt kanalları ve meme uçları oluşturmaz, memeler dışarıdan görülmez. İnsanlar ve köpekler de dahil bir çok memelide ise oluşturur. Hatta dişi ve erkeğin göğüs yapılarında ergenlik çağına kadar bir fark görülmez.

Erkeklerin niçin süt vermedikleri sorusunu memeli hayvanların yüzde doksanı için sormaya zaten gerek yoktur. Çünkü bu büyük çoğunlukta yavruya yalnızca anne bakar. Erkeklerin çiftleşmeden sonra yavruya hiç bir katkıları yoktur, genellikle onları terk eder giderler.(Alıntı)

Bende sana şunu sorayım. Niçin kullanmadıkları halde dişi sırtlanların p.nisi vardır.

0|0
    0|0
    • Hatırladığım kadar klitorisleri fazlaca büyük. Ancak bu onun penis olduğu anlamına gelmez.

• Vajina gövde içinde klitorisleri dışarıda fazla büyük. Dış görünüşü penisle hemen hemen aynı özelliklere sahip olduğu için sahte penis olarak adlandırılır. Sorumun ayrıntısı bu ama cevabı bu değil.

• İnsan anne karnındaki ilk durumda ki değişimi erkek olmaya yönelikken sonradan kromozomların yapısına göre kız veya erkek olur.Kızlarda ki klitoris gelişmemiş penistir.Böyle olunca erkekte ki meme de mantıksal olarak ortaya çıkar

0|0
    0|0
  • bayanlardaki kromozom xx

erkeklerdeki xy

iki cinste de x kromozomu var

yani meme uçları = x kromozomu

:D

1|0
    0|1
  • estetik görüntüyü tamamlamak adına bişiler eklenmiş olabilir fsddfg

0|0
    0|0
  • hiç düşünmemeştim. ama ergenlikte dokununca uçlarının çok acıdığını hatırlıyorum özellikle tam gelişme evresinde

0|0
    0|0
  • İşe yarıyor tabiki, sanırım seninkini ısıran olmamış:)))

0|0
    0|0
    • Valla benimkini ısıran kızların sayısını sana dürüstçe söylesem inanmazsın. bir de beni yalancı durumuna düşürürsünüz ama inan bu sitede en çok göğüsüne kadın dudağı değen erkelerden biri bendirim..

• O halde bir işe yaradığını biliyorsun:)

• Cinsel olarak beni fazla tahrik eden bir bölge değil..

• erkeklerdede ar meme ucu ama sut yapmıyor:)

0|0
    0|0
Yükleniyor...