Kapat

Müziğin Türk edebiyatına olan etkisi nedir?

Merhaba arkadaşlar benim acil olarak bi sunum hazırlamam gerekiyor.Elinde konuyla ilgili bilgi olan yada link verebilecek varsa çok sevinirim.Araştırdım ama hiç birşey yok yardımcı olursanız çok sevinirim.

KONU: Müziğin Türk edebiyatına olan etkisi

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

• müziği ön planda tutan yazarlar vardır, ahmet hamdi gibi. onun üzerine yazılmış yazılar var. hatta bir de kitap var:

link

huzur romanında ana karakter müzik aşığıdır mesela. tüm edebiyattansa bu tarz müziğe önem vermiş yazarlar üzerindeng idersen draha doğru bir sonuç elde edebilirsin.

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 3

• "Benim istediğim insanın ötesiydi, yoksa satıhtan toplama empresiyonlar, şark sanatlarının tek hususiyeti, her türlü acemiliği mazur gösteren ve hatta tatlı kılan bir ekspresyonizm değildi. Musiki bu derinliği mükemmelleştirmek, ona şekil vermek için lazımdı."

0|0
    0|0
  • al kıyağımı unutma link

0|0
    0|0
  • son geceye bıraktın ödevini yine dimi? yok yoook, bu çocuk adam olmaz hilmi, bak söylüyorum.

1|0
    0|1
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 4

• Ben de hayret bu sitede müziğin türk edebiyatına etkisi gibi bir konuyu merak edip de soru açabilecek biri de mi var diye şaşırmıştım ki meğerse ödevmiş

0|0
    0|0
  • Araştırdım bir şey yok diyorsun. Sayende olacak demek ki :) Sana güveniyoruz ;)

0|0
    0|0
  • bence etkisi yoktur

0|0
    0|0
  • Google'a yaz o zaman.

0|0
    0|0
Yükleniyor...