F Hoca neden Amerika'da ? Türkiye'den neden kaçmış ?

F Hoca neden Amerika'da ? Türkiye'den neden kaçmış ?

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• hoca demiyorum ben artık, ona olan iğrentimdendir bilesin

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• bi yorum yapardimda hesabimdan olurum o adama degmes hesap kaybetmek sadeceg*tkorkusindan diyebilirim

2|1
    0|0
    • Bı sus ya, cahıl kadın.. Sevmıyorsan bıle Saygı goster.. Fehtullah gulen hakkında ne kadar cok sey bılıyorsun? Eğer fehtullah gülen senin düşmanın ise Sende cok muslumanım dıyorsan, Bır musluman Dusmanına bıle bu lafı demez.. Yazık ya.. Ya Fehtullah gulen haklıysa ne olacak? Tayyip erdoganıda goruyoruz ulkeye neler yapıyor.. Ona neden bısey demıyorsun bır musluman olarak?

• benim agzimdan tayyip seviyorum diye bir laf cikmadi ki o da ayni bok ikiside birbirinden buldu iste allah razi gelmedi ne guzel kankalardi ikisininde ayaklari kaydi olan abilerde kalan ogrencilere oldu yurttan kovuldu bumu insanlik ya da gezi parki olaylarinda oradaki esnafa oldu ikiside ayni yani zararsan baska verdikleri bisey yok simdi diyeceksin solcumusun diye solcu da degilim sagcida ehli sunnetim millet meal yarismasi yapiyor fetoş kendi kitabinin yarismasini kendi kitabini kurandan ustun goren toplantilarda kurani alta risali kuranin uzerine koyan topluluk bence eksik musluman

• nurcular hakkindaki bilgilerim cok ama dedigim gibi burada yazarsam hesabimdan olurum 3 kurus bile etmeyn insanlara degmez cemaat evinde kalan arkadaslardan goruyoruz dunyanin parasini veriyorlar kendi paralariyla ac kaliyorlar cüruk patates veriyorlar ve o kadar para verdikleri halde kendi ceplerinden ayriyetende mutfak masrafi yapiyorlar bumu muslumanlik

• Ya bunlar nasıl müslümanlık anlamıyorum. Tamam başbakan hatalı olabilir. Sevmem de

Fakat bir insanın özel hayatını dinlemek bir de gazetede yayınlamak yani bunların bunu yapması korkunç haşhaşi deniyor bunlara boşuna değil

0|2
    1|0
  • Türkiye'de hapse atılacaktı kaçmasa

0|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 2

• Ne kadar Cahilsiniz siz ya, Siyasi, Dini ilimi olmayanlar buraya yorum atmış.. Sevmiyorsanız bıle iftira atmayınız.. Korkusundan kactı, Kacmasaydı hapse atılırdı vs vs.. Başlıgı açan kardeşim, Burdan bu konu hakkında birşey ögrenemezsın, Bu konu Uzun konu 2 satırlıga sıgdıralacak bırsey Degıl.. Cok karışık mevzular var ortada.. Bunları anlamak ıcın Ya o devirde yaşayacakdın ya da Ne olmus ne bıtmıs bastan sonra farklı kaynaklardan bakacasın..

Ama su kısa şeyi söyliyeyim: Hastalıgından Dolayı Amerıkada tedavı olmaya gitmişti, Gittikden Sonra türkiyeye Giriş yasagı kondu. Amerikada kaldı. Tayyip bu yasagı kaldırdı, Hocam Özledik seni vatanına geri dön dedi, Fehtullah gulen cevapladı, ben gelırsem benı sevmeyenler ortalıgı ayaklandırır, Ulkenın karısmasına sebeb olamam dedı.. Gelmedı..Sımdı Basbakan Dıyor kı, O malum şahıs neden ulkesne gelmıyor? Neden? Turkıye onun ulkesı degıl mı? Dısarıdan palelel devletı yonetıyorrrrr.. Acıklamasında bulundu

0|0
    0|1
  • Amerika'da fazla mürit yok kafasına göre takılıyor içkisini içiyor sırf o yüzden gelmez

0|1
    0|1
Yükleniyor...