Sevgilime rezil oldum :( Ne yapsam da durumu kurtarsam?

Sevgilim beraber kış masalı filmine gidelim mi dedi bende lafı ağzından kapıp başladım anlatmaya aaa gidelim bende gitmek istiyodum o filme , kral tvnin sponsor olduğu de mi o , ay evet onun şarkısı kralpopta çıkıyo dinliyorum ben sibelcanın da kış masalı diye şarkısı var ama o da mı o filmle ilgili acaba

hatta onda ferihadaki kısa boylu emiri seven kız yok muydu vardı ya canım , üst katta oturan turuncu gibi saçlı

diye heyecanlı heyecanlı anlatırken sevgilimin anlamsız ve boş bakışları karşısında susmaya karar verdim

benim anlattığım peri masalıymış , kış masalı altyazılı yabancı filmmiş... hadi bunda rezil olacak ne var tamam karıştırmış olabilirim de peri masalı filmini anlatış şeklimde mide bulandırıcı bir varoşluk sezdim sonrasında... kral popta her gün 10 yıl öncesinin şarkısını dinlememden tut da ferihadaki emirin komşusu diye oyuncuyu tarif etmem...

Ne yapsam da kurtarsam durumu , boşver sinemayı tiyatroya gidelim çıkışta da sergiye gideriz falan desem biraz çıta yükselir mi dersiniz?

0|0
8|11

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 10

• ahhaha çok hoşsun ya

2|0
    0|0
  • Batmışsın bence zorlama seni seven böyle sevsin.

0|0
    0|0
  • Neysen o ol.. İnsanlar kendilerini farklı kalıplara soktukları için, uzun süreli ilişkilerde, bir süre sonra "ilk tanıştığımızda böyle değildin" yakınmaları başlıyor.. Ne kendini kandır ne de onu, eğer seni benimseyecekse böyle benimsemeli.. Kültür meselesine gelince, kültürlü görünmeye çalışmak seni daha komik duruma düşürür, kendini eksik görüyorsan geliştir.. Mesela dizi işlerini bırak artık ;)

0|0
    0|0
    • Ya aksine ben hiç televizyon izlemem ama ferihayı evdekiler izlediği için biliyorum ,zaten bu anlattıklarım nasıl ağzımdan döküldüyse anlamadım...

3 yıldır çıkıyoruz beni tanıyor tabi de yanlış tanıdığını bugün düşünmüş olabilir

• 3 yılda hala bu noktada olmanız ilginç doğrusu.. Bu kadar kasmamalısın kendini içinden geldiği gibi davran.. Açıkcası ben olsam sen ferihayı mı izliyosun diye sorardım :)

• öyle bir anlatmışsınız ki bende olsam sıkılırdım gönlünü alın hemen sergiyi boşverin güzel bir yerde kahveye içmeye davet edin keyfinize bakın

0|0
    0|0
  • acaba goggle bu kızınmı diye duşundu . ya da lan olum bu kız akılı sonra başa bela olur boşver salak birini bulayım .

0|0
    0|0
  • ya neyın kurtarmasını dusunuyosunkı ? olabılır bılmeye bılırsın fılmı felan bıde bu sewgılınle senn aranda gecmıs neyın rezıl olması allah askına

0|0
    0|0
  • Tiyatroya gidelim dersen sıvama kısmına geçmiş olursun.

ona bunu dinlet link

0|0
    0|0
  • salak salak konuşma neysen o sun yani ne durumu kurtsrması falan

0|0
    0|0
  • bu saatten sonra geri vites yapmaa

0|0
    0|0
  • lan yerim çıtasını filan mazur görür merak etme karıştırdın diye seni terkmi edecek

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• blanka vlasic olsan nafile :)))

0|1
    0|0
  • gülmekten gözlerim yaşardı geçmiş olsun ama içtenliğin hoşuna gitmiştir rezil oldugunu sanmıyorum :D

0|0
    0|0
  • Hahaha süpersin müze falan gezin siz bir :D

0|0
    0|0
  • Çok iyi ya :))

0|0
    0|0
  • Doğal olun ne bu üstün gözükme çabaları. Olabilir kendinde dalga geçmeyi bilmen gerek

0|0
    0|0
    • sen yoksa şu ben tv izlemem arada belgesel izlerim sadece diyen tiplerden misin değilim de skdlhfsk

• TV izlemem müzik denk gelirse dinlerim yolda radyoda veya biri dinliyosa

ben yemek yaparım ders çalışırım sevgilimle gezerim o tarz..

• ya rezillik gibi gelmedi bana ne bileyim. Ben insanların şapşal hllerini seviyorum ondaandır belki

• Bence durumu kurtarmaya çalışma :) insanlık hali olur böyle :)

0|0
    0|0
  • Citani yüksek tut evet.

0|0
    0|0
  • Daha da küçülürsün

0|0
    0|0
Yükleniyor...