Sizce en güzel film hangisi? Sinemaya meraklıysanız mutlaka birini izlemişsinizdir

Sizce en güzel film hangisi? Sinemaya meraklıysanız mutlaka bırını izlemişsinizdir

Bu sinema klasiklerinden hangisini izlediniz ben panin labirentinden çok etkilenmiştim

• Panın labirenti
    15% (4)20% (3)17% (7)Oy Ver
  • Ölü ozanlar dernegi
    11% (3)7% (1)10% (4)Oy Ver
  • Yagmur adam
    11% (3)7% (1)10% (4)Oy Ver
  • Hayat güzeldir
    33% (9)20% (3)29% (12)Oy Ver
  • Piyanist
    30% (8)46% (7)34% (15)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
panın labırentındekı o müzik gerçekten cok etkıleyıcıydı
ölü ozanlar dernegıne sadece 1 oy gelmesı benı şasırttı robın wıllıams ın ögrencılerıyle olan ılıskılerını anlatan ve gerçekten bırseyı gerçekten ıstıyorsak onun arkasında durmamız gerektıgını fılm boyunca beynımıze sokan bır basyapıt

0|0
12|26

En İyi Kız Görüşü

• Ölü Ozanlar Derneği kesinlikle.

hayattan zevk almayı bilenler için kurallar, kesin sınırlar yoktur. onlar için hayaller ve o hayalleri gerçekleştirecek umutlar vardır. hayat, umudun ve isteğin gücüyle güçlenir ve ona göre şekillenir. hayattan zevk almayı bilenler, yaşamlarını yaşamdaki güzellikler ile beslerler. geçicilikten, kuralcılıktan ve bağnazlıktan uzak bir şekilde o güzelliklere hayatını açar. hayatın anlamını o güzelliklerde arar. hayat müziktir, şiirdir, hayat onu yorumlama, anlama ve ifade etme biçimimizdir. hayat belirsizdir. bu yüzden güzeldir. gizemlidir. tahminler, olasılıklar vardır. hiç bir zaman kesinlik yoktur. yaratıcılığa, üretkenliğe, farklılığa yer vardır. monotonluktan uzaktır. hayatın senin için vardır. umutların, hayallerin, sevgilerin için..

hayattan zevk almayı bilenler için hayaller ve onları gerçekleştirecek umutlar vardır..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• F Hepsi

0|0
    0|0
  • E: Piyanist

0|0
    0|0
  • Piyanist ve Hayat güzeldir çok güzel filmlerdi ama oyum Pan'ın labirentine çok etkileyiciydi.

0|0
    0|0
  • d ve e arasında kararsız kaldım d'yi işaretledim.

0|1
    0|0
  • Hayat güzeldir ve Piyanist.. Muazzamlar her ikisi de..

0|0
    0|0
  • Bunlarin arasindan A,D olabilir.

0|0
    0|0
  • hangi piyanist haneke'nin ki mi?

0|0
    0|0
  • Şıklar ilgi çekici değil ama elbette piyanist.

0|0
    0|0
  • E..

0|0
    0|0
  • piyanist muhteşemdir

0|0
    0|0
  • A şıkkı kesinlikle

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 26

• otizm ilgimi çekiyor.güncel filmlerden my name is khan da bu anlamda hoş bir hikayeye sahip.bu yüzden rain man diyorum ve piyanist de izlerken etkilendiğim bir filmdi.diğer şıklarda iyi sayılır;ama belki daha farklı filmlere de yer verebilirdin.özetle soru senin bana ne ki?istersen çiçek abbas,kibar feyzo yazarsın.ben kim oluyorsam...

0|0
    0|0
  • panın labirenti

0|0
    0|0
  • bende A,D,E şıkları arasında kaldım..aMa bende her zaman ayrı bir yeri olan Hayat Güzeldir filmini seçtim...

ölü ozanlar derneği de güzel film yalnız bu seçenekler karşısında pek şansı yok bence..;)

0|0
    0|0
  • Hayat güzeldir mükemmel ötesi bir film. Ancak panın labirenti beni uzun süre etkilemişti, hatta o müziğini sürekli olarak dinliyorum.

0|0
    0|0
  • Yazdıkların arasından "F" şıkkı derim

Liste bu arada çok sıradan olmuş

2|0
    0|0
  • hepsini izledim.

anket olduğu için aralarından birini seçmek gerekirse ''hayat güzeldir'' derim.

ama sinema klasikleri açısından bakarsak öyle filmler var ki bu filmlere sıra bile gelmez...

0|0
    0|0
  • olu ozanlar dernegi çok acıklıydı zaten.

0|0
    0|0
  • içlerinden sadece piyanisti izledim

0|0
    0|0
  • ingilizce isimlerini de yazsaydın daha iyi olurdu...

0|0
    0|0
  • hepsini izledim ve rain man diyorum. dustin hoffman oyunculuk dersi veriyor yani.

0|0
    0|0
  • Panın labirenti

0|0
    0|0
  • esaretin bedeli eksik ...

0|0
    0|0
  • Tabii ki The Pianist

0|0
    0|0
  • yağmur adam

0|0
    0|0
  • Piyanist

0|0
    0|0
  • Piyanist

0|0
    0|0
  • topgun

0|0
    0|0
  • piyanis diyorum

0|0
    0|0
  • Piyanist.

0|0
    0|0
  • Piyanist.

0|0
    0|0
  • bu fılmlerın arasından ben hayat guzeldır i secerım

0|0
    0|0
  • bunlar aşk meşk fılmlerı yok sevemedım hiç birini

0|0
    0|0
  • eski filmler..2012 dersen aklıma hemen the artist geliyor.

0|0
    0|0
  • piyanist

0|0
    0|0
  • piyanist en güzel film

0|0
    0|0
  • Pan'ın Labirenti'ni bence diğer filmlerle karşılaştırmamak gerekir.Diğer filmler çok daha iyi bence.

0|0
    0|0
Yükleniyor...