Müzikte kariyere sahip olmak için ne yapılması gerek?

müzikte kariyere sahip olmak için ne yapılması gerek?

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• müzik var müzik var şimdi. müzikten kastın müzisyenlik mi yoksa solistlik mi veya söz yazarı mı? çok farklı kulvarlar hepsi de.

0|0
    0|0
    • dumanın solisti Kaan Tangöze gibi hem gitar hem solistlik

• vala onların arasında çok iyi müzik yapanlar var ya bana da gelmişti öyle bi yerden teklif ama ben gitmemiştim. bilmiyorum kazanıyorlardır gene biraz bişeyler ama çok da kazandıklarını sanmıyorum

Kızlar Ne Diyor 3

• Söz yazabilmen gerek dicem ama hüsnü şenlendiricinin bile sanatcı olduğu yerde herkesin bir şansı vardır

0|0
    0|0
  • Popçu ol dımtıs dımtıs hemen kariyerin olur.

0|0
    0|0
  • en başta yeteneğin ve çevren olmalı müzikle ilgili

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• 1- para. ilk albümün parası cepten ödenir %90. 40 bin ile 100 tl arası değişir albümün tüm masrafları.

2- yetenek. illa nota bilmen gerekmez. pc'de müzik yapıp notalarını sonradan bi binelen çıkarttırabilirsin.

3- istek. bu işi gerçekten istemek lazım.

0|0
    0|0
  • önce bi para kazanman gerek. sonra da o parayı müzik kariyeri yapacam diye harcaman gerek...ama boşver yani güvenin varsa kendine cafe bar tarzı canlı müzik olan biyere git ben buyum de. en azından sevdiğin işi yaparsın hemde onun bunun g.tünü yalaman gerekmez

0|0
    0|0
  • En başta müzik kulağı. Daha sonra kendini geliştirdiğinde bir gruba gir veya bir grup oluştur. Repertuarını çok iyi bir seviyeye getir. Grubun ile biryerlerde çık. Grup olmasada olur, tek başına sesin vesaire iyise tek başınada çıkabilirsin. Kesinlikle ama kesinlikle internete videolarını yay. Müzik çevren olması gerek, elinin bazı yerlere uzanması gerek yani. Ve son olarak diyebileceğim şans..

0|0
    0|0
  • evet şans lazım

0|0
    0|0
  • Ne olursa olsun arkan sağlam olmalı.Destek en önemli kriter bu dönemde.

0|0
    0|0
  • you tube vıdeo yukleyıp justın sansı beklemek lazım

0|0
    0|0
  • tip varsa sese gerek yok bilgisayarla falan hallederler

0|0
    0|0
  • Çok zor birşey istiyorsun bence.Öncelikle şansının olması lazım.

0|0
    0|0
Yükleniyor...