Sizce ne yapmalıyımmmm

Merhabalar,ben evli bir bayanım 2 yıllık Üniv bitirdim ve4 yıllığa tamamlamak istiyorum ama puanım kıbrıstaki okullara yetiyor İstanbul'da yaşıyorum eşimi ikna edip sizce okumalımıyım yoksa bu sevdadan vazmıgeçmeliyim? Yaşım 26

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• eger kocandan ayrılıp gideceksen tabiki olmayacak birsey . ama evlide olsan oku üniye tutmuyorsa acık ögretim oku

0|0
    0|0
    • Eşim izin verecek gibi iki yıllık mezunum öğretmen olarak atanamıyorum ama Kıbrıs'a gidersem atanabilirim

• Klasik oldu ama yinede teşeküürler

• rica

Erkekler Ne Diyor 3

• BEN KIBRISTAYIM. KIBRISTA OKUYACAKSAN BÖLÜMÜN NEDİR. ÖYLESİNE BİR BÖLÜM SIRF DÖRT YILLIK OLSUN DİYE OKUYACAKSAN GEREK YOK. AMA İŞ ALANI OLUŞTURMAK İÇİN UYGUN BİR BÖLÜMSE TABİKİ OLABİLİR. AMA BURASI MASRAFLIDIR.

0|0
    0|0
    • Okulöncesi öğretmenliği 3 yıl okuyacağım,değermi sizce?

• OTUZ YAŞ GEÇ DEĞİL BENİM EŞİMDE 30 YAŞINDA TAYİN GÖRDÜ.

• Teşekkür ederim yorumlardan anladığım kadarıyla istda yaşayıp 4 yıl okumayı göze alacağım teşekkürler

• Oku ya ne okumuyorsun ama yurt içinde olması makul bilmiyorsunuzdur diye söylüyorum (İÖ) ikinci ögrenimler daha avantajlı senin durumunda dersleri aksam yapılıyor ama puanları daha az oluyor talep olmadıgı için düşünebilirsin.

0|0
    0|0
    • Puanım yetmiyorki :((( sadece Kıbrıs'a yetiyor yoksa bende istiyorum ist da okumak

• Yani 26 yaş okumak için geç bir yaş mı

• Geç değil ama sınırdasın meslege baslamak için geç bir yaş okumanın yaşı yok yoksa

• Acik ogretime yetiyomu puanin

0|0
    0|0
    • Açıköğretimde öğretmenlik yokki

• Teşekkürler ama öğretmenlikte 2. Öğrt yok

• Bence anlayisla karsilacaktir.zaten kibris burnumuzun dibinde git oku,ucakla 1 -2 saat mesafede istedigin zaman istanbula gidersin istedigin zaman kocan kibrisa gelebilir.bence oku

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...