Elit ingilizce eğitim seti.

Elit ingilizce eğitim seti , Bu seti kullanan fikri olan var mı?

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• ingilzce ögrenmen icin ilene set alman gerekmiyor internette iyi siteler var hem bedava ya yani ben öyle cok faydasini gördüm:)

0|1
    0|0
    • Bir link verebilirmisin ?

• Önerilerin ilgin için çok teşekkür ederim

• rica ederim :)

Kızlar Ne Diyor 3

• Bak eğer ingilizce öğrenmek istiyorsan oxford'un serisini al. Hem CD'li hem de 5 tane ansiklopediden oluşuyor. Başka herhangi bir markanın yardımcı olabileceğini düşünmüyorum, benim fikrim düzgün bir kursa yazıl

0|1
    1|0
    • Teşekkür , kurs şuan imkansız gibi birşey iş saatlerinden dolayı cd'den başka şansım yok hem okul bazında değil kendimi geliştirmek için sadece , çok denilecek kadar kelime sıfat biliyorum kalıplaşmış cümleler haricinde doğru cümle kurabilmeyi istiyorum

• Oxford al o zaman, başka bir set almak zaman kaybı olur

• Setle adam akıllı öğrenemezsin kesinlikle kursa git ya da özel ders al bir uzmandan

0|1
    0|0
    • zaman olsa keşke, pratigim var konuşmaktan çok okuyabilmek yazabilmek ön planda benim için sonuçta set ne kadar yüksek beklentim olabilirki

• Bu umut verici oldu işte , site de faydalı görünüyor teşekkür yardımın için

• netten öğrenlere sorar mısın ne kadar iyi ingilizce biliyorlar ! ben elit'in aöf için setlerini kullanmıştım bundan 3 yıl önce kullanmayanlar illaki ön yargıyla bakıyorlar bende de meltem hocanın seti var çok başarılı hiç ingilizce bilgin yoksa bu set tam sana göre bu ürünün demosu var nette izlemeni tavsiye ederim kesinlikle pişman olmassın

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Setlerle ingilizce öğrenilmez.

Eğer olsaydı millet yurtdışına çıkmazdı. Dil okulları olmazdı.

1|1
    1|0
    • Dediğin doğru ama şuan ki imkanlar iş zaman anca setlere muhtaç ediyor

• yurt dışına illa dil öğrenmek için çıkılımıyor !!!

• evet, internetten saçma sapan sitelerle İngilizce öğrenmeye çalışmakta aptallıktır. İngilizce konuşulan bir ortamda sürekli olarak kalması lazım akıcı olarak konuşabilmesi için.

Yükleniyor...