Üst kısım neden çıplak resim koyuyorlar?

Ciddiyim. Eleştirdiğim için değil yanlış anlamayın. Üstünüz çıplak aynayla felan fotoğraf çekilmiş. Özelliklede erkeklere soruyorum. Kızlar çıplak koycak halleri yok yani. Görmedim. Gerçi 3-5 kişi bacağını çekmiş :D Banane milletin resminden bak orası doğru. Doğru ama neden?

Neden böyle?

Güncellemeler:
Aramıza katılan Günah Point kazanan ablamız var mış birtane. Yeni gördüm.

Hoşgelmişşen :D
Bu sorudan sonra kaldıran var mıdiye kontrol etcem dafsdf :D

0|0
11|17

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 17

• kas ya da kıl gösterisi yapıyorlar bence link siz kızlar neden böyle yapıyorsunuz

0|0
    0|0
  • Ya o resimleri kendilerini mutlu etmek icin koyuyorlar belki yani beyenilmek istiyorlar demeki

0|0
    0|0
    • Koymasınlar demiyorum zaten. Kız profiline erkek arkadaş isteklerini kabul etmiyorum yazıyo kaslı tipler arkadaşlık gönderiyo. Sanki bir şey değişçek.

Ego tatmini yapalım ne yapalım.

Tamin aracına benzer halimmi var? Varmı!?

neyse tamam sağol :d

• Asadssdasd varsa söyle embesillerle tanışmak bizim işimiz.

• Aman kabul etme sende olsun bitsin. Gerci her pembeliyi ekleme yarisi var ya erkekse o -;)

• Kızlar her yerde erkek dediğin kaslı olacak adonisleri olacak vs. diye gezinirse olacağı buydu .

0|0
    0|0
  • Ferrarin olsa üstünü örter misin?

0|0
    2|0
  • özenti tipleri kendini herkes den üstün görenler yapar bunu yani benim yapamayacağım şey yoktur elde etmek istediğim elde ederim havasındalar bilmiyorlar ki mal olduklarını

0|0
    0|0
  • hep birlikte popomuzu koyalım! :(((8

1|0
    0|0
  • Kız kendiyle satranç oynamış kazanamamış bunalımında -.-

0|0
    0|0
  • Kaslarını göstermek için özellikle spor salonuna bir iki ay takılanlar hemen koyar

0|0
    0|0
  • beyzadeler fitness yapıyorsa seski gözüktüğünü düşündükleri kısımlarını sunuyorlar.yani mal beyanı.eee neylersin gösterdiklerinden fazlası yok diye düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • Vücudundan baska kendını gosterebılecegı bır seyı yok da o yuzden. O ınsanlar da bos beles yasıyor ıste naparsın

0|0
    0|0
  • kızlara ne demeli öne eğilip gögüslerini ön plana çıkarma felan nedir yani sendede gögüs var ondada bunlar işte hep ayıp şeyler :)

0|0
    0|0
  • "Bakın böyle seksi bir vücuda sahibim ama kız düşürmek için buralarda takılıyorum" demenin bir değişiği sdfsdf

0|0
    0|0
  • Ben de anlamıyorum.Bak ben giyiniğim :D

0|0
    0|0
  • Salaklar o resimlerle prim yaptiginj saniyor:)

Mallar bilmiyor ki kas degil beyin onemlidir

0|0
    0|0
  • bende çözemedim açıkçası :D

0|0
    0|0
  • zekasına güvenmeyen. kıçına başına güveniyor. alt yapı meselesi. herkesin alıcısı vardır. diyelim :)

0|0
    0|0
    • merak ediyorum sokakta kara çarşaflıya mı bakıyorsun mini etekliye mi?

• hangi toplumda kendini nasıl yetiştirdiğinle alakalı bu cevap, batı da yaşayan bir insan için çarşaflı insanı görmek dikkatini çeker. ;)

• İstanbula batı mı diyorsun doğu mu bilmem ama her zaman mini etekli daha çok dikkat çekiyor

• mini etek giymenin mantığı neyse onun sebebi de o

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Kas gösterisi .

0|0
    0|0
  • İyi ki üst taraf:/

0|0
    1|0
  • Yüzü güzel olmayıp g.ötüyle prim yapan kızla, ilgi çekecek hiç bir yanı olmayıp vücut geliştirip vücudunu koyan erkekler aynı bence :D Tamam gerçekten hakkını vererek çalışıp kas yapan insanlara lafım yok ama bir ton ilaç kullanıp, iğne yiyip boş kasla resim çekinenler çok dandik geliyo bana :D

0|0
    0|0
  • kıyafeti yoktur

0|0
    0|0
  • P*rnografik olmayan her resim koyulabilir, kimseyi ırgalamaz.

0|0
    3|0
  • kas gösterip ilgi cekmek ama itici bence

0|0
    0|0
  • Alt kısım olmasından iyidir.

0|0
    0|0
  • Bunlar hep kız tavlamak için

0|0
    0|0

• Cok itici