CHP'nin yeni sloganı nasıl?

CHP sloganını değiştirdi. Yeni sloganı: ''Türkiye'nin birleştirici gücü''

0|0
7|9

En İyi Kız Görüşü

• Gördük seçimlerde ''birleştirmeyi''

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Bence guzel degil, guclu ve gercekci bir slogan degil. Sahsen ben begenmedim. "Turkiye'nin birlestirici gucu", O kadar guclu ve birlestiirciligi olan bir parti olsaydi, bugune dek Muhalaefet olarak daha farkli yollar izleyeblirdi AK Partiyi mat etmek icin...

0|0
    0|0
  • Önce kendileri birlik olsun CHP DSP karmasasi kalksin

Turkiyeyi birlestiriceklermis... Daha cok kurt turk kavgasi yaparak boluyorlar bizi, irkicilik yapiyorlar.

PALAVEREE

1|3
    1|1
  • siyasi partilere güvenmiyorum

0|0
    0|0
  • şey gibi şey işte

dötüm gibi

0|0
    0|0
  • Valla beni bir türlü birleştiremedi o güç nedense

0|0
    0|0
  • Aslında bir açıdan doğru.

Chp'de devletçi var, devletçiye zıt liberal var, milliyetçi var, ona zıt enternasyoneller var. solcu var sağcı var, muhafazakara kayanlar var. partinin ilk haline savunan daha ulusalcılar var. cemaatten katılmaya başlayanlarda oldu şimdi.

nasıl bir parti nan bu. hepsini birleştirdi :D

1|1
    1|1

Erkekler Ne Diyor 9

• İyi o zaman. millet hangisine oy atacağını şaşırdı. Akp'ye atsalar soyup soğana çevirecekler. Chp'ye atsalar bilmem neler olucakmış. yok önce kendine baksın flan. Şimdi tc'yi kuran adamlara iki alyaş diye söylüyor tayip. kendine acaba hırsız diyebilir mi? Bunlarda türkiye'nin her şeyini sattılar. Tekel'den tutta neler neler. Aç gözlüymüş adam resmen. milli piyangoyu bile zengin bir iş adamlarına sattı. çoğu yerlerden örneğin: Bankalardan TC (türkiye cumhuriyeti) bu şerefli yazıyı kaldırmak istedi. belkide yaptı. Bilmiyorum. tarihi yerleri yıkıp kendine faydası olacak yerler inşaa ettiriyor. bunlara ne demeli? bu ülkede daha sorulacak çok soru varda neyse. benim babam içerde hapiste yatıyor. Neden mi: telefonu dinlenen bir kişinin babamın adını telefonda konuşurken geçirmesi. 1 martta 5. seneye girdi. Kendilerinin adamları telefon dinlenmesinde yan delil eksikliğinden serbest bıraktılar. Buna ne demeli? alın size bir soru daha. Bir telefon dinlenmesi yakalattı, montaj dedi, yalanladı. Peki Amerika'lı uzmandamı yalan söylüyor. zaten A.B bu yolsuzluklara karşı soruşturma başlatmış.

0|1
    0|0
  • CHP yi oldum olası sevmedim ama bu sevmeyeceğim anlamına da gelmez ben takım tutar gibi parti tutmam ama bu halde CHP nin bu adamla işi çok zor demiyeceğim imkansız muhalafet olmaktan öteye geçemezler sloganı ne olursa olsun bir şey ifade etmiyorlar benim için.

0|0
    0|0
  • işin sağı solu kalmadı beyler ayık olun vatan elden gidiyor...

bence slogan " VATAN MİLLET SAKARYA"...

0|0
    0|0
  • Bugün Rize mitingi vardı. Bizzat katıldı. Sanırım bu yazıyı orada gördüm. Ama emin değilim. Umarım menfaatleri sözdeki gibi olur.

0|0
    0|0
  • Chp önce kendisini birleştirmesi lazım

1|0
    0|0
  • çok sıradan

0|0
    0|0
  • chp birmiki

0|0
    0|0
  • Güzel. buoıpj