Sanat mı? Sanatçı mı?

Sizin izin guzel olan sanatmidir,sanatcimi sanatci olmadan sanat olmaz sanatin boyutu kadar sanatcida guzeldir bu yuzden ben ayiramiyorum sizin fikirleriniz nedir?

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

• Sanatçının güzelliğinden bana ne ya:/

Yapılan iş güzeldir.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Benim için güzel olan sanatçının yaratıcılığı yani beyni. Herşeyden çok yaratıcılığa bakarım. Sanatçı gerek çirkin olsun gerek engelli. Ve o yaptığı sanatta bazılarına çirkin gelebilir. Ama asıl mesele beyin'de biter. O yaptığı sanatı anlamak gerekir. O düşündüğü beyninde uyandırdığı sahneler önemli. ''Sanatçı burada ne anlatmak istemiştir ?'' gibisinden. Türlü türlü yorumlar gelir. Kimileri hoşnutsuz, kimileri hoş.

Benim ressam hocam çok fakir büyümüş. Bisiklet alacak parası hiç yokmuş ailesinin. Çocukluğu hep o bisikletleri aramakla onların hasretini çekmekle geçmiş. Kendi şartlar altında okuyup bütün tablolarında bisiklete olan hasretini çizmiş her bir tablosunda bisiklet var. Bol bol bisiklet. Gel gör ki, sergide Başkanlar, valiler hiçte güzel bulmadı. Tablolara ve sanatçıya saygı duyulmuyorsa bari o yaratıcılığına, düşüncelerine saygıları olsun.

5|1
    0|0
  • Benim icin guzel olan sanattir. Onu ortaya koymaya yardimci olan ve goze guzel bir bicimde gosterdigi icinde sanatci'da onemlidir, Ama oncelik "Sanat" ta...

0|0
    0|0
  • Sanat diyorum

0|0
    0|0
  • Gereksiz bir soru kanımca. Sanat olmadan sanatçı olmaz sanatçı olmadan da sanat olmaz efendim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Sanatçı ebedi değil arkasında bıraktığı eser kalıcıdır o yüzden sanat

0|1
    0|0
  • Sanatçı geçicidir, sanat ise daimi

0|0
    0|0
  • halk içindir sanat

0|0
    0|0