Hayranı olduğumuz efsane kahramanları hangisidir?

ben tarihte Hannibal diye birini duymuştum romayı kuşatmaya kalkmıştı.daha değişik karakterlerde olabilir.

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• watchmen karakterleri en çok Dr.manhattan

0|0
    0|0
    • hitman gibi biri mi?

• bilim adamıyken geçirdiği bir kaza sonucunda oluşan bir karakter. Klonlanabiliyor , ışınlanabiliyor , hücreleri ayrıştarabiliyor öyle bir karakter

• üpermiş tam istediğim özellikler :) hitman da kolonlanmış geçmiş hafızası silinmiş geleceği kalmamış ama intikamını almış.birde mafıa 2 vito karakteri vardır onuda al pacinoya benzetiyorum.max painde iyidir

Kızlar Ne Diyor 2

• Bu kahramanlari bizlerin yaadigi donemden degilde, daha once yasayipta olmus kisilerden veremliyiz herhalde.Ben halk ozani, Sevgili Asik Veysel'i , buyuk filozof, asik ve dusunur Mevlana Celaleddin-i Rumi diyecegim. Ilk aklima gelenler bu isimler, benim kahramanlik olculerime gore. Tesekkurler.

0|0
    0|0
    • aşık veyselden çok daha iyi ozanlar geldi tarite karaca oğlan gibi melanaya gelince senin inandığın sana verilen gösterildiği kadar olan mevlana?kaldı ki peygamberimiz varken bir lim üzerinde bu kadar övgü hiç hoş değil.ama değerlerimizdir orası başka.mesela melananın bütün kitapları farsça afganca karışımıdır orjinal çeviri değildir çünkü içinde o dönemin ahlak yaşayışına uygun bir sürü bugünlerde bel altı dye tabir edeceğimiz kavramlar var.ama o cahil insanların dilinden etrafına ışk saçar

• Muhammed Ali

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Böcük adamın hayranıyım

0|1
    0|0
  • Robocop deyince sular dururdu zamanında...

0|1
    0|0
  • Romayı kuşatmadan döndü hafız.. Büyük adamdır..

Hem yeni bir yol yaptı hem yeni bir yol buldu.. Fabian Stratejisi olmasaydı o yollara asfalt bile dökecekti..

0|0
    0|0
Yükleniyor...