Türkiye'yi sevmeyenler ülkeyi terk etmeli mi?

Türkiye ve kurucularından nefret eden çok insan yaşıyor bu topraklarda. sizce bu toprakları terk etmeliler mi?

• Evet terk etmeliler
    A seç
  • Hayır kalsınlar
    B seç
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
1214

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 11

• Bir yerde yaşamak için o yeri sevmek ya da o toprak parçasının geçmişini sevmek gerekmiyor.

2|3
    3|1
  • Şerefsizlik yapmanın ne anlamı var bu bayrak altındaysanız seveceksiniz kardeşim terk etmezlerse gaz döküp yakcaksın ibret olcak herkese

1|2
    2|0
  • Edebilseler zaten ederler sen sıkma o tatlı canını

0|1
    0|1
  • sebep ?

1|0
    0|0
  • kimse kimseyi sevmek zorunda değil

0|2
    0|0
  • 0|1
    1|1
  • evet yaa bu akp atatürk düşmanı yaptı milleti.sakallılar türbanlılar kudurdu insanlıktan çıktılar

1|1
    0|1
  • evet terketmeliler.. topraklarında rahat yasamlarını saglayan atamıza sehıtlerımıze saygısı yoksa cıksın gıtsın... turkıyeyı sevmeyendegıtsın ıstedıklerı ulkede yasasınlar..

0|1
    0|0
  • Dogrulari soyleyeni koyden kovarlar bende ona kalmadim zaten

0|0
    0|0
  • kalmalılar. kalsınlar ki şanlı bayrağımızı her yerde gördükçe kudursunlar.

0|0
    0|1
  • Bana kalsa idam edilmeliler

1|3
    3|4

Erkekler Ne Diyor 14

• Hay mantığınızı ...

3|3
    1|1
  • Yaratılışının özünde olduğuna inandığı şeyi kan dökerek ele geçiren insanlardan da mantıklı bir önerme bekleyemeyiz zaten.

2|0
    0|0
  • Türkiyeyi yani bu vatanı sevmiyosa ztn ya mecburiyetten ya da zorla uruyodur gitsede bir kaybımız olmaz bize vatanı milleti sevenler laım! Giden gitsin :)

1|0
    0|0
  • Terk ederken jiplerini burada bıraksınlar lütfen.. onlar bizim paralarla alındı..

0|3
    0|0
  • - çok saçmaymış ash

- haklısın ash hadi gidelim

- peki :/

2|0
    1|0
  • Hayır. Sevmeyenlerde kalabilir. Örnek vereceksek bugün başbakan Recep Tayyip Erdoğan ve büyük bir ihtimalle başbakan yine o olacaktır. Şimdi başbakanı sevmeyenler onun koyduğu yasaları beğenmeyenler ülkeyi terk mi etsin ? Bir yerde yaşamak için orayı sevmen gerekmez. Ama saygılı olmayacaklarsa eğer Türkiye'nin koyduğu yasalara uymayacaklarsa ve bunu alay konusu edineceklerse o zaman çekip gitsinler. Ama sevmek şart değil.

0|0
    1|1
  • Bu 'ya sev ya da terket' mantığı çok saçma ve çocukça mantık. Bu ülkede yaşayan farklı görüşler bu ülkenin zenginliğidir ve ileri gitmede önayak olacak insanlardır. Bu insanlar bu topraklarda doğmuşlar/büyümüşler ve yaşıyorlar. Neden terketsinler? Bu ülke kurucuları sevenlerin kadar sevmeyenlerin de memleketi.

1|0
    0|0
  • türkiye'yi her kafadan insan kurdu. 10 tane adam kurmadı ki onları sevmeyince terk edelim... bu da ayrı bir taassup. hadi sevmiyorum, kalıyorum da... eksileyin...

1|0
    2|0
  • ben ülkemi seviyorum ama başındaki papazı sevmiyorum

1|0
    0|1
  • sevmiyorlarsa onları tutan yok.insan sevmesiği yerde neden dururki zaten.sevdikleri yere gitsinler

1|0
    0|0
  • Evet terk etmeliler

0|0
    0|0
  • Bizim ülkemizin başında adam yok hırsız var bunlar bundan kaynaklanıyo ve koyun gibi halk var

0|1
    0|0
  • Aslında saçma bir düşünce gibi görünüyor ama onlar gitmezse biz gideceğiz.

0|0
    0|1
  • sorumu bu?

0|0
    0|0
Yükleniyor...