Sizce ne yapmalıyım ben?

Arkadaşlar sevgilim sabah 10dan akşam 10a çalışıyor ve konuşamıyoruz çok fazla :( Tamam çalışması gerektiğini bende biliyorum yoruluyor ama bende yoruluyorum okulda. 1 2 saatlik konuşmanın ardından bitecekmi herşey? geç kaldığındada kendimi sorumlu tutuyorum napacam böyle ben :(

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• Bak mutluluğu, beklentilerin çıkarlarının isteklerinin içine sokarsan karşılanmadığında hayal kırıklığına dönüşür . Ama mutluluğu çok inandığın güvendiğin ve düşündüğün bir insanın bir anlık gülümsemesinde,ya da 1-2 saat duyabildiğin sesinde yakalarsan mutluluğun en saf halini tadarsın.

1|0
    0|0
    • ama havadan mutluluk olmaz ki mutlu olmak için bişeyler yapmak harekete geçmek gerek sade mutlu olmak istiyorum demekle olmuyor.. zaten sesini duymaktan başka bişey istemiyorum ki şikayetim o 1 2 saat zaman aralığının yetmeyişi.görmüyorum bile elmde kalan sadece sesi. oda 1 2 saatlik. süreyle çalışmaktan sıkıldım

Erkekler Ne Diyor 6

• Biraz zaman ver daha yeni ise elbet ilerde tatili belirlenecektir tatili olmazsa zaten olmaz ilerde kendiside istemez baska bir iş bakar ya da ama bıraz sabret. Ayrıca böyle ınsanları köle gibi çalıştıran tatil vermiyen adi iş verenleride kınıyorum

0|0
    0|1
    • evet ya deli olcam :( hiçbişey anlamıyoruum

• evet bıraz sabretmelısın sevdıgını aylarca yıllarca görmuyen var arkadasım zaten ısler rayına otursun oda kendıne sana zaman ayırmak ıstıycektır sevgısınden emınsen sende sevıyorsan bekle bıraz

• beklemeyi çok iyi bilirim ma zor

• Sevgilin ya işi değiştirsin, ya da seni... Senin için problemse işi..

0|0
    0|0
    • beni değitrmesi sencede braz kaba olmadımı?

• of

• AYRIL kısa ve NET

0|0
    0|0
    • neden:(

• olmuyor kii

• yasin genc inan oluyor unutuyorsun gercekde ilk adimi at ve temelden kazimaya basla sevgini

• hafta sonları buluşup konuşamadığın günlerin acısını çıkar :D

0|0
    0|0
  • kendinize hiç vakit ayırabilecek bir gününüz yok mu?

0|0
    0|0
    • yok :( pazarda dahil çalışıyor ayrıca yanımda değil uzaktaa

• farklı sonuç olsa olurdu bunca zaman çok seviyorum ama napacağım bilmiyorum

• bir şeyleri en kısa zamanda netleştirmen lazım.

• seviyorsan katlanacaksın :)

0|0
    0|0
    • sevgiyle ilgisi yok bunun

• karar senin

• off

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...