En son okuduğunuz kitap? En sevdiğiniz yazar?

En son okuduğunuz kitap? En sevdiğiniz yazar? Günümüz yazarları hakkında ne düşünüyorsunuz? Kitap seçerken çok satanlarda olması sizi etkiler mi?

0|0
12|13

En İyi Erkek Görüşü

• Son okuduğum kitap; Kırmızı Pazartesi -Gabriel Garcia Maruqez

En sevdiğim yazar; Jean Christophe Grange

Günümüz yazarları ; Elbette iyileri var.

Kitap seçerken; Çok satması değil beni etkileyecek türde olması şart!

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• En son okuduğum Empati. Geriden geriden geliyorum biraz. Sık okuyucu değilim.

Çok satanlar listesi etkiliyor beni. Grinin Elli Tonu b'kunu bunun için almıştım. Eh, biraz da merak tabi. İlk erotik romanım olacaktı.

*Çok satanlar listesinden etkilenen düşük ve zayıf okuyuculardır. Gerçek okuyucular araştırmalarını önceden yapıp mağazaya -veya kitap dünyasına- girince ne kitap okumaları gerektiğinde karar kılamayıp çok satanlar listesine yönelmezler / aldanmazlar.

0|0
    0|0
  • Peter wılley Alamut kalesi.

En çok satanlar kısmı beni ilgilendirmiyor genelde çok satanlar aşk meşk kitapları.

0|2
    1|0
    • Keşke bu kitabı hiç okumamış olsaydım da tekrar aynı keyifle okumaya başlayabilseydim. İnanılmaz güzel bir kitaptır. Hassan Sabbah adamın dibi :)

• Şu an Ahmet Ümit in yazdığı '' Beyoğlunun En Güzel Abisi'' isimli polisiye romanı okuyorum. Özellikle Osman Aysu nun polisiyelerinden sonra çok farklı geldi bu kitap. Betimlemeler Osman Aysu kadar fazla değil ama en az onun kadar sürükleyici

Kitap seçerken son zamanlarda farklı bir yöntem kullanmaya başladım. Kendime merak ettiğim bir konu seçiyorum önce , sonrasında da gidip o konu ile ilgili en az 3 farklı kitap alıyorum . Bunun dışında da vizyondaki kitaplara bakıyorum

0|0
    0|0
  • ben eski türkçe ye taktım biraz o yüzden şu sıralar Hüseyin Nihal Atsız'a taktım . ilk kitabını okudum şimdi ikincisini okuyacağım. İşte bitireceğim bütün seriyi kısmet olursa

0|0
    0|0
  • Schopenhauer - Seçkinlik ve Sıradanlık Üzerine

huu beybi çok havalı

0|0
    0|0
  • Sarışın Bir Kurt

0|0
    0|0
  • Stephen King - The Dark Tower

0|0
    0|0
  • Monte Kristo Kontu. En sevdiğim jules verne adamdaki kurgu hollywood' da yok

0|0
    0|0
  • Clive Cussler'a bayılırım. En son Dirilişi okudum. (Turgut Özakman)

0|0
    0|0
  • Ben Karl Olsberg ve Ian Fleming hastasıyım şu an da Sherlock Holmes'un serisini okuyorum :)

0|0
    0|0
  • kürk mantolu madonna. sabahattin ali

0|0
    0|0
  • efsane adamlar- dr. faruk öndağ yazarı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Piraye yi okudum canan tan. Ayrıca çok etkisinde kaldım. Başta eski bir kitaptır falan diye istememiştim sonra bir başladım çok sardı. Canan tan ın genç bir anlatımı var ve yaşıyorsun gibi oluyor. Birde diğer kitaplarıyla çok benzeşiyor mesela eroinle dans

0|0
    0|0
    • canan tan bende okudum piraye de var ama daha okumak kısmet olmadı .

• hımm. iyidir ya teşekkür. edrm :)

• Rica ederim :)

• Aynı yıldızın altında-John Green dogrusu beni çok satılanlar etkilemez benim kitap zevkim müzik zevkim diğer insanlara göre farklıdır ben kitabı alırken kabına değilde kokusuna bakarım kokusunu içime çektiğimde hayatım aydınlanıyorsa tamamdır aradıgım kitap.

0|0
    0|0
  • ejderha dövmeli kızı okudum en son ve 600 sayfa sanırım o derece sürükledi konusu beni iki gecede okudum o kitabı su gibi içtim :)

0|0
    0|0
    • o kadar güzel mii. pegasus yayınlarıydı sanırım dimi? senden önce ben okudum bende en son

• evet pegasus yayınları

o kadar güzell ve daha sonra filmini izledim ama o kitapdan aldığım hazzı filminden alamadım malesef

• anladımm :)

• ''alaskanın peşinde''-john green

sevdiğim yazarlar ahmet ümit ,canan tan,ilber ortaylı,bülent akyürek

en çok satanlarla ilgilenmem kapağı ve arkasındaki yazılar ilgimi çekerse alırım o kitabı

0|0
    0|0
  • tess gerritsen en sevdiğim yazar asla arkana bakma en son okuduğum kitap,satanlardan olmasının bir önemi yok raflarda çürüyen bir itapda beni etkileye bilir günümüz yazarları ise bilmem fazla hayal gücü yok

0|0
    0|0
  • En son kürk mantolu madonnayı okudum

0|0
    0|0
  • Kürk Mantolu Madonna, Sabahattin Aliden

En sevdiğim yazarlar Elif Şafak ve Khaled Hosseni

0|0
    0|0
  • Yüreğinin Götürdüğü Yere Git - Susanne Tamaro

0|0
    0|0
  • Sigmund Freud/Totem Tabu.

0|0
    0|0
  • Canan Tan bayılıyorum kitaplarina..

0|0
    0|0
  • Ceset dedi ki adlı kitabı okudum. Kitabın konusunu daha çok önemserim.

0|0
    0|0
  • Kürk mantolu madonna.

0|0
    0|1
Yükleniyor...