Bu sanatçı/şarkıcı olmasaydı, pek bir kayıp olmazdı, hatta daha iyi olurdu dediğiniz durumlar var mı?

dediğiniz durumlar var mı? veyahut bu sınıfa soktuğunuz sanatçılar.

Mesela; Hande YENER, Demet AKALIN, Yıldız TİLBE benim verebileceğim örnekler arasında. Evet bu şarkıcılar olmasaydı, pek bir kayıp da olmazdı.

0|0
18|11

En İyi Erkek Görüşü

• Gökhan Özen, Özcan Deniz, Halil Sezai reyiz bide.İlk başta bunlar geldi aklıma. Bunlar olmasaydı mutlaka başkalarıda olurdu buraya yazabileceğim. Hangi birisini saycaz lo.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 18

• Hande Yener ve Demet Akalın ın şarkılarını seviyorum, onlar kalsın ya :D Ama Yıldız Tilbe tozuttu be. Bunun dışında "Gitmeli" bir daha da asla şarkı söylemeye kalkışmamalı dediklerim zaten bir iki saçma klip ve şarkıdan sonra toz oluyorlar ortalıktan, istememe gerek kalmıyor. İsimlerini bile öğrenmeye fırsat bırakmıyorlar. Geri kalanlar ise benim tarzım olmasalar da emek veren kişiler olduklarından bunu belli ettiklerinden gitmeli gibi şeyler demiyorum...

0|0
    0|1
  • Demet Akalın, Serdar Ortaç, Hande Yener, Sinan Akçıl, İsmail YK, "Tanrıııım! çok yakışıklıyım (güzelim)" pozlarda şekilden şekilde girip ağzını burnunu eğe eğe şarkı söyleyen bütün popçular...

0|1
    0|0
  • ismail yk , hadise , atiye , petek dinçöz , demet akalın , doğuş , nihat doğan , ... çoğaltabilirim

0|1
    0|0
  • hangisinden başlasak özellikle hadise beyinsizi sonra hülya avşar bu ikisi yok olsunnnn gerçekten görmeye tahammülüm yok özellikle hadise ucuz çin malı bide acun masonu

0|1
    0|0
  • Genelleme yapıyorum bütün popçular hepsi gereksiz.

1|1
    0|0
  • hayir Ya Yildiz Tilbe olmasaydi kayip olurdu... Bence Fatih Yurek Ajdar falan olmasaydi pek bir kayip olmazdi :DDD

0|1
    0|0
  • Yarısı olmazdı bildiklerimizin...

0|1
    0|0
  • demet akalın , gülşen , hande yener , halil sezai , kenan doğulu , ozan doğulu , serdar ortaç , murat dalkılıç , ibrahim tatlıses , gülben ergen , seda sayan ,gökhan özen , doğuş ... başka kaldı mı kaldıysa söylesin ?

0|1
    0|0
    • çok iyi örnekler. Halil sezai yüzünden radyo dinlemekten soğuttular beni. Pc'ye geçtiğimde artılayacagim.

• Onlar olmasaydi asl byk kayp olrdu bna gre soner sarikabadYi sinan akcl sadece sz yazsaydi iyiydi isn bkunu ckardlar bnlar

0|1
    0|0
  • O beğenmediklerimizin de sevenleri var, bana göre olmasaydı da olurdu dediğim kişi, bir başka seveninin gözünde çok güzel bir yerdedir, bu yüzden sevsemde sevmesemde, olmasaydı kayıp olmazdı diyebileceğim biri yok.. Herkes olduğu yerde kalsın..

0|0
    0|1
  • evet

0|1
    0|0
  • Berdan Mardini

0|1
    0|0
  • Hadise

Petek dinçöz

Hülya Avşar

Seda sayan

0|1
    0|0
  • Liste cok kabarık hangisini sayacagimi bilemedim

0|1
    0|0
  • paralel evrenle dengeleleri bozmak istemeyiz:D

0|1
    0|0
  • bülent ersoy

0|1
    1|0
  • neredeyse hepsi.

0|0
    0|0
  • hande yener ajdar nihat doğan petek dinçöz

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Demet Akalın olmasa hiçbirşey olmazdı demek yanlış gayet iyi olurdu bence

0|1
    0|0
  • Benim için; hepsi...

1|1
    0|0
  • Ferhat Şirin

0|1
    0|0
  • yıldız tilbe

0|1
    0|0
  • ajdar hariç hepsi boş ):

0|1
    0|0
  • Sanatçı olmazsa ciddi bir kayıp olur

şarkıcıların yok olması önemli bir sosyolojik kazanç olurdu.

0|1
    0|0
  • paparazzilerde sürten tum unluler

0|1
    0|0
  • TelToka'ya ziyadesiyle katılıyorum.

0|1
    0|0
  • Yıldız Tilbe'ye diyemezsin de öyle birşey.Seda Sayan olmasa da olurdu.

0|0
    0|1
    • Hadise Demet Akalın gibileri olmasa da olur birşey değişmezdi hatta daha iyi olurdu :))

• saydıklarına ek olarak b.ersoy mesela

0|0
    0|0
Yükleniyor...