Kapat

Ne sıklıkla kitap okursunuz?

Okumayı sever misiniz ne sıklıkla kitap okursunuz kendinizi ve ilminizi arttırmaya çabalar mısınız ?

0|0
18|9

En İyi Kız Görüşü

• ılkokuldan berı okurum.Annemın bana kazandırdıgı en onemlı alıskanlıklardandır.her cuma okul cıkısı kırtasıyeye ugrar bır kıtap alırdık.haftasonu o kıtabı bıtırır,haftaya cuma yenı bır kıtapla haftasonuna gırerdım..

annem de ben de çok kıtap okuruz.

hergun mutlaka kıtap okurum.2 ya da 3 gunde bıtırırım ortalama 500 sayfalık bır kıtabı..malum iş guc,uyku,özel zamanlar dısında okuyoruz.

dunya klasıklerını cok severım..

okudugum kıtabın yazarının hayatını okurum,kaç yasında,hangı sehırde,hangı duygularla yazdıgını bılmek kıtaba daha bır hakım oldugumu,yazarın ıc dunyasını bıraz daha derınden anladıgımı hıssettırır bana...

farkında olmadan zaman ıcınde kelıme dagarcıgınız genısler,kendı fılmınızı cekersınız kıtabı okurken,farkında olmadan yonetmen olursunuz,hayalgucunuz guclenır.daha neler neler...

okumak guzeldır...

1|2
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 17

• Seviyorum ama bu aralar pek zamanım olmuyor.

0|0
    0|0
  • her gün mutlaka okuyorum bedenimin yorgunlugunu alıyor.severek yapıyorum.araştırmalar yapıp kendime bişeyler katmayıda seviyorum

0|0
    0|0
  • sınavlarım olmadığında 2 günde bir kitap falan bitiririm ama ondan sonra iki hafta falan hiç okumam :)

0|0
    0|0
  • Her gece uyumadan önce 40-50 sayfa okuyorum bazen bi kitabı bitirdiğin bile oluyor. En sevdiğim şeylerden biri.

0|0
    0|0
  • Biri biter öbürü başlar durmadan. Birini okurken diğerini seçip karar veriyorum

0|0
    0|0
  • kac aydr elime kitab degmior ben kitab okurken cokm bunalirim bitirmeyede hic sabrim yetmior sevmiorum o yuzden

0|0
    0|0
  • Cok ara verdimmm..

0|0
    0|0
  • En son 4 sene önce okudum yada 5 olabilir :))) Geçen kitap okumaya kalktım 40 sayfa bitirebildim anca onuda zar zor okudum :((

0|0
    0|0
  • ilk okulda bir yılda 120 kitap okuyordum hatta öğretmen ödüllendirmişti beni :))

şimdi sayfa sayısı arttığı için 4 günde bir falan bitirmeye çalışıyorum :))

0|0
    0|0
  • Bu senenin basindan beri mecburi bi kitabi 4 haftada teslim etmemiz gerekiyor. 3 haftada bi kitap bitiririm genelde.

0|0
    0|0
  • cok okuyorum.kitap hastalgm var.hergün 3 kıtap almadan dönmem..gecede 2 kıtap okuyorum.cok uykum yoksa tabı.

0|0
    0|0
  • aklıma gelince de bir haftadır elime kitap bile değmiyor şu anda soğuk deri diye bi kitaba başladım birinci bölüm bitti daha da okumadım

0|0
    0|0
  • Bir kitap bittiğinde hemen başka bir kitap okurum öyle gider

0|0
    0|0
  • Orta sıklıkta.

0|0
    0|0
  • arada br kitap okurm tabi ders kitaplarni saymiorm xd

0|0
    0|0
  • bu ay 4 kitap bitirdim.

0|0
    0|0
  • belli olmuyor bazen bir kitabı 1 ayda anca bitiriyom bazen 2 haftada

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• en son okudugum kitap savaşçı doğan cüceloğlu nun kitabı

bu kitapla işim bittimi bilgileri sindiririm sonra yeni bir kitap

kur-anı kerime dogru bir gidişat var bu arada hatırlatma elif harfinin anlamı için 2 ciltlik kitap yazılmış

ki gerisini siz düşünün

1|1
    0|0
  • hiçbi sıklıkta okumam :D

0|0
    0|0
  • Her gün muntazam en az 2 saat

0|0
    0|0
  • Bilgi içine doğmuş ve de büyümüş biri olmama rağmen; bilgiye hep aç biriyimdir.Bu nedenle de öğrenmeyi çok severim ki; kitaplar da bunun için biçilmiş kaftan.

0|0
    0|0
  • Bu aralar boşladık gibi :(

0|0
    0|0
  • okumayı sevmıyorum pek...

0|0
    0|0
  • düzenli olarak okuyorum.

0|0
    0|0
  • 2 aydır okumuyorum ama genelde 1 ayda bir kitap bitirirdim.

0|0
    0|0
  • eskiden çok sıktı bu aralar azaldı biraz

0|0
    0|0
Yükleniyor...